Перемагай в олімпіаді – навчайся на бюджеті!

Днями на базі Інституту гуманітарної підготовки та державного управління відбулась 6-та Обласна учнівська олімпіада з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління. Вже традиційно співорганізаторкою цього заходу є кафедра публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ. Чи не найголовнішою нагородою для переможців олімпіади є те, що шестеро переможців серед 11-класників отримають право навчатися за спеціальністю «Публічне управління таадміністрування» в ІФНТУНГ за кошти обласного бюджету. Переможці Першої обласної учнівської олімпіади сьогодні вже навчаються на магістерській програмі з публічного управління та адміністрування та демонструють високі результати та є чи не найактивнішими студентами і студентками на спеціальності.

Цьогоріч в олімпіаді взяли участь учні та учениці з міста Івано-Франківська та майже усіх районів області. Учасники з нетерпінням очікують на результати. Шестеро щасливців стартуватимуть до успіху у галузі публічного управління з ІФНТУНГ за кошти обласного бюджету.

Довідково. Олімпіада організована Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною радою, Департаментом освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.