Переддипломна практика студентів-магістрів

Здавалося, щойно, 30 жовтня відбулася настановна конференція з переддипломної практики для здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Германська філологія, усний та письмовий переклад з англійської мови, викладання англійської та німецької мов» (другий (магістерський) рівень вищої освіти спеціальності 035 Філологія зі спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, а вже сьогодні, 13.11.2023 р., на платформі Zoom магістранти звітували про її результати.

На конференції були присутні: керівники перекладацької практики професор Н. М. Тимків та доцент О. К. Янишин, завідувач випускової кафедри філології та перекладу доцент М. В. Штогрин та здобувачі освіти випускних груп ФІЛм-22-1 та ФІЛм-22-2.

Переддипломна практика – важливий етап у підготовці професіоналів, тому систематизації та узагальненню її результатів приділяють велику увагу. Здавши всю необхідну документацію, магістранти доповідають на щорічній конференції, де діляться своїми здобутками та враженнями, демонструють презентації з результатами досліджень, ознайомлюють одногрупників з результатами їх апробації.

Наприкінці конференції проведено анкетування здобувачів щодо організації та проведення переддипломної практики. Відрадно, що 100% здобувачів відзначили, що переддипломна практика сприяла поглибленню та розширенню їхніх теоретичних знань, науково-дослідної та інтегральної професійної компетенції, допомогла їм систематизувати матеріали кваліфікаційної роботи та збагатила методами науково-дослідної роботи.

Конференція пройшла у дружній атмосфері з оптимістичним настроєм. Пишаємося нашими студентами-практикантами!

• Переддипломна практика студентів-магістрів