Навчаємось медіаграмотності у сучасних авдиторіях

Здобувачі та викладачі із задоволенням навчаються в обладнаній сучасними комп’ютерами та доступом до мережі Інтернет спеціалізованій навчальній аудиторії кафедри філології та перекладу 0302. Нещодавно матеріально-технічна база нашої кафедри поповнилась новим проєктором!!!

На фото – практичне заняття з дисципліни «Медіаосвітні технології» у групі ГФ-23-1, яке провела доцент кафедри Янишин Ольга Каролівна на тему «Реклама як інструмент маніпуляції». Сьогодні реклама скрізь: на шпальтах газет, у радіо- й телеефірі, в Інтернеті. Часто приваблива й осяйна, проте надзвичайно оманлива.  Студенти успішно визначили  маніпулятивні техніки комерційної та політичної реклами й приховану рекламу у фільмах та телешоу. А ще поділилися власними рекламними проєктами. Зараз, як ніколи, важливо вміти оминути підводні камені журналістики й виробити захисний механізм.Медіаграмотність – на часі. І філологи – в тренді.

• Навчаємось медіаграмотності у сучасних авдиторіях