Наукова конференція студентів

Днями було проведено другий етап XXXVІ науково-технічної конференції студентів ІФНТУНГ 2023/2024 н.р. присвячену нафтогазовій галузі. На засіданні підсекції розглянуто 8  студентських наукових робіт. Рішення оргкомітету присудили:

ПЕРШЕ МІСЦЕ: Студентці гр. ВНГ-20-2 Дюміній  Анастасії за роботу «ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ МЕТОДІВ ПІДВИЩЕННЯ НАФТОВИЛУЧЕНЯ НА РОДОВИЩАХ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ», науковий керівник: доцент Купер І.М.

ДРУГЕ МІСЦЕ: Студенту гр. НІВм-23-2 Маслію Роману за роботу «ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ ГІДРАТОУТВОРЕННЯ В ГАЗОВИХ СВЕРДЛОВИНАХ І ПРОМИСЛОВИХ ГАЗОПРОВОДАХ І МЕТОДІВ БОРОТЬБИ З ГІДРАТАМИ», науковий керівник: професор Кондрат Р.М.

ТРЕТЄ МІСЦЕ: Студенту гр. ВНГ-22-3 Дивак Олександрі за роботу «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДГОТОВКИ ВИСОКОВ’ЯЗКОЇ НАФТИ ДЛЯ ЇЇ ТРАНСПОРТУВАННЯ НА ЗБІРНИЙ ПУНКТ», науковий керівник: доцент Якимечко Я.Я.