Наші переможці

В реаліях нашого часу вічний Шевченко носить форму ЗСУ, а на його кевларовій касці, купленій за донати українців, чітко видніється золотий тризуб. Незмінним залишається лише його СЛОВО – грізне і пророче для наших ворогів. Воно об'єднує навколо себе патріотів, причетних до гуманітарних і технічних спеціальностей. Саме це 08.11.2023 року не словом, а ділом довела студентка І курсу Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ ІВАНОЧКО Діана Андріївана (ЕК-23-1), здобувши ІІ місце у другому етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Та третьокурсниця МИХАЙЛИШИН Тетяна Вікторівна (Філ-21-2), яка посіла почесне ІІІ місце серед філологів.

Вітаємо щиро з перемогою дівчат та їх наставницю – доц. кафедри філології та перекладу Кобзей Н. В.

• Наші переможці