Екскурсія студентів фахового коледжу електронних приладів ІФНТУНГ

07.11.2023р. кафедру комп’ютеризованого машинобудування відвідали студенти з фахового коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Під час екскурсії студентам представили захоплюючий світ технологій та інновацій.

В інноваційному центрі студентам продемонстрували верстати для металообробки та верстат для лазерної різки, вони мали можливість ознайомитися з процесами виробництва та металообробки. Особливу увагу приділили аудиторії, де студенти навчаються написанню G-код програм для верстатів з ЧПК. В інноваційному центрі присутній горизонтально фрезерний верстат з ЧПК, на якому студенти інституту можуть тестувати свої власні програми для виготовлення деталей.

Крім того, гості отримали можливість оглянути інші цікаві об'єкти в лабораторіях кафедри КМВ, включаючи різноманітні роботи- маніпулятори, які були створені студентами кафедри КМВ. Студентам фахового коледжу електронних приладів продемонстрували деякі проекти в дії і розповіли про принципи їх роботи.

Під час екскурсії акцентували особливу увагу на важливості вивчення твердотільного моделювання, програмування мікроконтролерів та мови програмування Python, що є необхідними навичками у світі сучасних технологій. Ця екскурсія допомогла молодим студентам отримати цінний досвід та надихнула їх на подальше вивчення і розвиток в галузі інженерії та комп'ютеризваного машинобудування.