Асистентська практика магістрів

У рамках асистентської (педагогічно-наукової) практики студентів-магістрів першого курсу ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» студенти груп ГФм-23-1 і ГФм-23-2 проводять заняття й з другої іноземної мови (німецької).
Цього тижня студентка гр. ГФм-23-1 Ірина Кушлик завітала до бакалаврів гр. ФІЛ-20-2.2 та провела заняття на тему «Ukrainische Erfinder und ihre Erfindungen». Варто відзначити впевненість юної асистентки, її професійну майстерність – заняття було інтерактивне, проведене на високому науково-методичному рівні. Практикантка уміло налагодила звʼязок з аудиторією.
Можемо впевнено сказати, що набуті протягом навчання компетентності будуть затребувані у професійному формуванні й розвитку наших випускників.

• Асистентська практика магістрів