23 травня 2023 року було проведене навчання з працівниками університету за програмою спеціальної підготовки , які залучаються до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

На виконання Кодексу цивільного захисту України, постанови кабінету міністрів України від 26 червня 2013р. п. 16, навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області було проведено навчання з працівниками університету за програмою спеціальної підготовки , які залучаються до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Також в ході навчання були викладені матеріали щодо дій працівників в особливий період «військовий стан», навчання способом захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених застосуванням засобів ураження в військовий період та наданням першої допомоги  потерпілим, користування засобами індивідуального і колективного захисту.