З Днем волонтера!

Дорогі наші мужні та незламні волонтери!

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтерів.  В Україні волонтерський рух зародився у 90-х роках, активно розвивався у 2014 році під час початку війни з росією, а з початком повномасштабної війни росії проти України у 2022 році набув особливо важливого значення.  Саме волонтери в Україні та за кордоном, на великих та малих підприємствах, в школах та університетах, а також з приватної ініціативи допомагають українським військовим, збирають для них ліки, обладнання та амуніцію, постачають на фронт їжу та буржуйки. Без волонтерської праці армії було б набагато важче.

Без вам неможлива була б перемога України!

Завдяки вам, дорогі волонтери, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Висловлюємо вам слова подяки від імені університетської спільноти за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу військовим і тим, хто її потребує!

Зі святом усіх причетних! Перемоги усім якнайшвидшої! Україна понад усе! Слава Україні!

Довідково. 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Волонтери - це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства і батьківщини.