З Днем народження, рідне місто!

Університетська спільнота вітає Івано-Франківськ з 360-річним ювілеєм!

Івано-Франківськ – це місто з великою історією, де наш університет народився,  пройшов становлення та розвиток і здобув перемоги на освітній та науковій ниві. Це – місто, яке справедливо вважають Студентським та яке впевнено крокує до звання Молодіжної столиці України.

Наше місто для нас особливе, бо тут народжується щастя і кохання, воно обдаровує нас світлими мріями і добрими сподіваннями. Це – місто для людей, де будується прекрасне житло, з’являються нові магазини, клуби, дитячі та спортивні майданчики, де завжди звучить вулична музика, лунає дитячий сміх та вирує життя! Це – професійна кузня фахівці та науковців для всієї України.

Івано-Франківськ – це наші люди, які щодня змінюють життя міста на краще, які розбудовують його та підтримують в ньому славні традиції нашого народу.

У теперішній час лихоліття красиві вулиці та старовинні будинки, затишні площі та бульвари, щира гостинність, щедрість душі і теплота стосунків мешканців міста виявились бальзамом для зранених війною душ вимушених переселенців з «гарячих» точок України, понад 20 тисяч яких знайшли в Івано-Франківську прихисток.

День міста завжди єднав і гуртував вас в одну велику родину. Так було, є і буде завжди, незалежно від обставин. Бажаємо всім Божого благословення, миру, добра, міцного здоров’я та родинного затишку. Нехай життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще!

Бажаємо нам усім мирного неба над головою, світлого блага, добра, взаємоповаги і чудових можливостей росту і розвитку. Хай наша творча уява, натхнення, сміливість, розум стануть гарантією процвітання міста і всієї України.

Щастя, успіхів, яскравого майбутнього, веселих свят і талановитих дітей тобі, улюблене місто!