Ярослав Халак - "Особливості освоєння свердловин, що виходять з буріння. Шляхи інтенсифікації та досвід ПАТ "Укрнафта"

Під егідою SPE Central Ukraine Section проведено захід по обміну досвіду від стейхолдерів.

До вступного слова були запрошені ректор Ігор Чудик та проректор з наукової роботи Олександр Кондрат.

Ярослав Халак, випускник нашого навчального закладу, є провідним фахівцем у галузі освоєння свердловин, що виходять з буріння. Він активно досліджує шляхи інтенсифікації цього процесу, зокрема враховуючи досвід ПАТ «УКРНАФТА». Ярослав є начальником управління підвищення нафтовіддачі та активно ділиться своїм досвідом зі студентами, науковцями та працівниками промисловості на спеціалізованих заходах та семінарах.

Після доповідіві, було проведено ожвавлену дискусію між спікером та аудиторією, до якої долучилось як студентсво так і представники галузі.