Екскурсія студентів КЕП

22 червня 2023 року студенти спеціальностей АК та МТ Коледжу електронних приладів в період проходження практики з електротехніки та електромеханіки відвідали кафедру КМВ. Екскурсії проводились на кафедрах Комп’ютеризованого машинобудування та Енергетичного менеджменту та  технічної діагностики, в Центрі інноваційного розвитку, де студенти не тільки закріпили та розширили отримані під час навчання теоретичні знання, але і практично освоїли основи паяння, ознайомились з елементами електроніки та електромеханіки, відвідали пізнавальні та цікаві лабораторії.

Екскурсію в лабораторіях кафедри КМВ організували студенти - бакалаври Бережанський Вадим, Корбеляк Роман, Грицак Роман та аспірант Шурубайло Дмитро, які колись були випускниками коледжу. Вони детально розповіли про свої наукові досягнення та власний шлях у сфері електроніки. Студентам були продемонстрована робота 3Д-принтера, лабораторних стендів з пневмо-електронніки та розробки  студентів кафедри. Зустріч стала важливою нагодою для студентів отримати відповіді на свої питання та здобути інсайти в їхню майбутню професійну діяльність.