ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
«УПРАВЛІНСЬКІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАСАД СТАЛОГО РОЗВИТКУ»,
що відбувся 25 квітня 2024 р. на базі інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

Призери конкурсу (завантажити). Грамоти та подяки (завантажити)

Дякуємо учасникам Конкурсу та їх науковим керівникам, експертам конкурсної комісії,  університетам-партнерам (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Поліський національний університет) та закордонним навчальним закладам: Краківська гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща), Гданський технологічний університет (м. Гданськ, Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (м. Свищов, Болгарія), Південно-східний європейський університет (м. Тетово, Македонія), Сілезький технологічний університет (м. Глівіце, Польща),Університет прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), Технічний університет Кошице (м. Кошице, Словаччина), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща)!

Бажаємо усім подальших наукових звершень, перемоги та миру!