30% знижки для студентів

АТ «Укрпошта», що є однією з провідних логістичних компаній України, повідомляє, що до 10 травня 2024 р. для студентів вищих начальних закладів  є можливість відправляти  та отримувати посилки в наших поштових відділеннях зі знижкою 30% в межах України.

Для отримання знижки студент має назвати промокод акції (він є універсальним для всіх студентів і має наступний вигляд: 1002-1005-2024) та пред’явити свій студентський квиток оператору відділення поштового зв'язку. Цю знижку студенти можуть використати у будь- яких відправленнях: наприклад,  отримання посилок з  дому, купівля книжок, одягу  та технічних пристроїв у інтернет- магазинах та на маркет-плейсах тощо. Ця акція дозволяє мати суттєву економію на доставці, тому вже біля 4000 відправлень були зроблені в рамках цієї програми. Скористайтесь і Ви!