Гринішак Микола Ярославович

Гринішак Микола Ярославович
Alma mater

У 2003 р. закінчив Надвірнянський фізико-математичних ліцей та вступив до ІФНТУНГ на інженерно-екологічний факультет;

У 2008 р. здобув вищу освіту за спеціальністю «Геодезія»,  та здобув кваліфікацію інженер-геодезист;

У 2009 р. закінчив ІФНТУНГ, отримавши диплом спеціаліста за спеціальністю «Видобування нафти і газу»;

В 2011 р. закінчив навчання в аспірантурі ІФНТУНГ.

Спеціальність

Геодезія

Кваліфікаційний рівень

Інженер-геодезист

Місце роботи, посада

Асистент кафедри «Геодезії та землеустрою», науковий співробітник НДІНГЕіЕ.

Наукові інтереси

Наукова діяльність пов'язана з дослідженням висотних геодезичних мереж з метою пошуку в них неякісних вимірів та підвищення точності одержаних результатів. Науково-практична діяльність пов'язаною з геодезичними спостереженнями на АЕС України, моніторингом динаміки деформаційних процесів техногенно небезпечних територій, геодезичним супроводом будівництва інженерних споруд.

Загальна інформація

асистент кафедри геодезії та землеустрою, член Західного товариства геодезії та картографії.

Навчальна робота

Викладає дисципліни:

• Основи інженерної геодезії
  • Інженерна геодезія
  • Геодезія в дорожньому будівництві
  • Геодезія
  • Навчальна геодезична практика
Наукова діяльність
  • Учасник близько 10 Всеукраїнських та Міжнародних наукових конференцій в Україні та за кордоном;
  • Співавтор патенту на винахід №109673 «Спосіб визначення геометричних параметрів колових підкранових колій»
  • Є автором близько 20 наукових публікацій

Scopus (Author ID): 57210600509

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-0422-8681

Вибрані публікації
  • Hrynishak M. Estimation of earth’s surface moves and deformation  of the territory of mine "Khotin" of kalush-golinskyy field by method of radar interferometry / Pakshyn M., Lyaska I., Burak K., Kovtun V., Dorosh L., Hrynishak M., Mykhailyshyn M., Grytsyuk T. / Geodesy and cartography. Vilnuc, 2019 – Volume 45, Issue 1. Pages 37-42. (Scopus)
  • M. Hrynishak Study on perspectives of the interferometric synthetic aperture radar method to ensure the operational reliability of main gas pipelines on sites with complicated engineering-geological conditions / Burak K., Hrynishak M., Dorosh L., Kovtun V., Mykhailyshyn M. // KSIĘGA JUBILEUSZOWA. Publikacje Wydziału Nauk Technicznych z okazji xx lat. Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie. – 2019. – № I. Pages 19-28.
  • Гринішак М. Я. Дослідження похибки зчитування відліку під час геометричного нівелювання коротким променем цифровими нівелірами / К. О. Бурак, М. Я. Гринішак // Геодезія, картографія і аерофотознімання. – 2014. - №80. – с. 30-39.
  • Гринішак М. Я. Особливості геодезичного моніторингу та прогнозування геотехногенної динаміки на шахтних полях калійних родовищ/ Кузьменко Е. Д.,  Багрій С. М., Бурак К. О., Гринішак М. Я., Мельниченко Г. Г., Михайлишин В. П., Ковтун В. М. //Вісник геодезії і картографії. – 2014. - №5 . – С. 11-14.
  • Гринішак М. Я. Дослідження роботи електронних приладів (віддалеміра LEICATM A6, цифрового нівеліра SPRINTER 150M та електронного тахеометра SOKKIA SET 630R) під час різкої зміни температури приладу / К. Бурак, Я. Білецький, В. Ковтун, В.Михайлишин, О. Шпаківський, А. Яворський // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. – 2012. – Випуск І (23). – С. 72-76.
  • Бурак К. О., Гринішак М. Я., Ковтун В. М., Михайлишин В. П., Шпаківський О. П. Спосіб визначення геометричних параметрів колових підкранових колій: Пат. 109673 С2 Україна, МПК G01C 3/30, E01B 35/00, E01B 35/02, E01B 35/12, G01B 11/03, G01B 11/24. /; заявник і патентовласник Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - № a201304542 ; заявлено 11.04.2013. ; опубл. 25.09.2015, Бюл. № 18. – 8 с. : іл.

:

Е-mail:  nikolaygrynishak@gmail.com