Участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції

Колективом авторів кафедри (професор Шкіца  Л.Є., доценти Корнута В.А., Корнута О.В., Бекіш І.О, асистент Буй В.В.) підготовлено матеріали статті «In-Campus Way Of Technology Insight Transfer» для міжнародної конференції DSMIE -2021«Проектування, моделювання, виробництво: обмін інноваціями», яка відбувалась 8-11 червня 2021 р. в місті Львові. DSMIE об'єднує дослідників з академічних установ, провідних промислових компаній та урядових лабораторій, розташованих по всьому світу для сприяння та популяризації наукових основ виробництва. Матеріали конференції індиксуються в науково-метричних базах Scopus i WoS.

Доповідачем виступала завідувач кафедри Леся Шкіца. Представлено шляхи впровадження проектно-орієнтованих принципів навчання в технічному університеті, що дозволить активно залучати студентів до наукової та інноваційної діяльності в рамках навчального процесу та виконання кваліфікаційної роботи. Автори запропонували модель інформаційної системи, засновану на використанні електронного документообігу, реалізовану на цьому етапі для організації процесу діяльності. Запропоновані підходи до інженерної освіти дозволять використовувати потенціал студентської молоді для розвитку інновацій науково-освітніми проектними колективами та мінімізувати витрати на забезпечення функціонування єдиного інформаційного простору інноваційно-проектної діяльності.

• Скрін01Конф_ Старт
  • Скрін02Конф_ Про ЄІС