«Нова Енергія» запрошує на безкоштовні екскурсії

Наукове містечко «Нова Енергія» запрошує на безкоштовні екскурсії дітей та їхніх батьків, які приїхали до нас із хони бойових дій!

Усі мешканці нашого міста чи ті, хто хоча б раз відвідував наукове містечко «Нова Енергія»  знають, що саме тут через розваги, ігри й видовища відкривається магія науки.

Тож запрошуємо до наукових відкриттів!

1Пропонуємо:

- екскурсія залом наукового містечка «Нова Енергія» - відвідувачі зможуть провести цікаві, емоційні та пізнавальні години за дослідженням експонатів;

- наукове шоу «Tesla Energy Show»  – унікальний перформенс для дітей та дорослих. Глядачам демонструють загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесли, які перевернули світ – трансформатор Тесла, плазмову кулю, електрофорну машину, генератор Ван де Графа, сходи Якова.

Час: щодня, початок о 15:00;

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15;

Вартість: безкоштовно;

Контактний тел: 097 95 95 900;

Форма для реєстрації: https://forms.gle/gWTsJSYrX19L4MR8A

Після реєстрації очікуйте підтвердження участі в соціальній екскурсії/шоу. Адміністратор обов'язково зателефонує до вас протягом робочого дня (9:00 - 18:00).