Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Щоб трагедія не повторилась ніколи

Високі стандарти освіти - запорука успіху випускників

Засідання методичної ради Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Учасники засідання методичної ради Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розглянули сьогодні низку важливих для організації навчального процесу та наукової роботи питань.

Знай наших!

Сьогодні розпочала свою роботу перша сесія Івано-Франківської обласної ради VIII демократичного скликання.

Про перспективи вступної кампанії 2021

Про це та інші важливі питання говорили на ректораті, який відбувся 11 листопада в режимі онлайн.

«Вступити на цю спеціальність – це щастя!»

Ліки від депресії

Пандемія… Карантин… Обмеження… З екранів телевізорів – тривога. В соцмережах – істерика. Сльотава осінь домішує меланхолії до так званого «коронавірусного стресу». І нема на те ради. Чи є? Адже на всяку отруту існує протиотрута, антидот – тільки пошукай. Для одного – спорт, для іншого – рукоділля, хтось релаксує з домашнім улюбленцем, а хтось – відкриває книжку…