Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Майбутнє нашої країни

Знайомтесь: гордість та слава ІФНТУНГ в 2019/2020 навчальному році

Студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які взяли участь у конкурсах відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019р.

Як успішно здати ЄВІ

Уже завтра, 1 липня, стартує основна сесія ЄВІ (єдиного вступного іспиту) для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра. ЄВІ – це тестування з іноземної мови, яке проходить із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Креативно й з дотриманням карантинних норм

Та на свіжому повітрі!