Наука

Науковці ІФНТУНГ на Міжнародній конференції ISAC – 2019 представили свої напрацювання

Вже традиційно науковці кафедри комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки ІФНТУНГ – завідувач кафедри Панчук В. Г. та доцент Онисько О.

На варті історичних пам'яток Івано-Франківська викладачі та студенти-архітектори ІФНТУНГ

Сьогодні, 3 травня, у палаці Потоцьких – історичному серці Івано-Франківська, надзвичайно людно. Особливо багато молоді, що прийшла сюди з твердим наміром реанімувати – повернути до життя архітектурний шедевр міста, який має всі шанси стати його візитівкою поруч з розкішною ратушею.

Чиї студентські наукові роботи в галузі «Нафтова та газова промисловість» визнані найкращими?

В  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість».

ІФНТУНГ співпрацюватиме з лабораторією Дністровського БУВР: під прицілом якість води та ґрунтів

21 березня в рамках презентації надсучасної лабораторії моніторингу вод та ґрунтів Дністровського басейнового управління водних ресурсів відбулось підписання угоди про співпрацю між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Дністровським басейновим управлінням водних ресурсів.

Науковці ІФНТУНГ виступають в якості експертів

Відповідно до Комунікаційної стратегії університету на 2018-2020 рр., затвердженої Наказом № 166 від 2 травня 2018 р., яка передбачає забезпечення стратегічних комунікацій та ефективне позиціонування Івано-Франківського національного університету нафти і газу як у внутрішньому, так і в зовнішньому інформаційному просторі, пр

Відбувся І етап XXXІ науково-технічної конференції студентів кафедри туризму

28 листопада 2018 року відбувся І етап XXXI науково-технічної конференції студентів кафедри туризму.

Були обговорені різноманітні тематики розвитку туристичної галузі в Україні. Нові тенденції та напрями вдосконалення туристичної діяльності. Найактуальніші теми 18 доповідачів будуть представлені на ІІ етапі конференції.

Науковці університету взяли участь в Міжнародній конференції «Сучасні технології для підвищення ефективності роботи нафтогазового бізнесу»

У Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка 22-23 листопада проходить ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології для підвищення ефективності роботи нафтогазового бізнесу», організована ДТЕК Нафтогаз.

«Нова Енергія» стала центром ювілейних «Днів науки» в Івано-Франківську!

«Якщо наука, то в Науковому містечку «Нова Енергія»! Саме воно, за ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи, проф. Карпаша М.О., уже втретє стало центральною локацією в Івано-Франківську для проведення «Днів науки».

На допомогу виробництву!

Серед пріоритетних  напрямів діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу упродовж багатьох років спостерігається спрямування науки та наукових розробок університету на допомогу виробництву.