Наука

Студентка ІНГІ доповідала в Монако на престижному науковому нафтогазовому форумі!

Восени в Монако відбувся SIS Global Forum, в якому взяла участь студентка III курсу Інституту нафтогазової інженерії  Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Галушко Наталія (г

«Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості» : в ІФНТУНГ стартувала інтернет-конференція молодих учених і студентів

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  стартувала ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція  молодих учених і студентів  «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості», яка відбувається за організації Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти,

Успіх - відповідальність - перспектива

Напрацювання науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу ось уже вкотре здобули високе визнання. Цього разу його засвідчила перемога в конкурсі на  державне замовлення на науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію.

Удача усміхається сміливим

В рамках Міжнародної науково-технічної конференції «Нафтогазова енергетика – 2019» в стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася інформаційна сесія «Горизонт 2020: поради щодо участі в конкурсах 2019 – 2020 рр.», в якій також взяли участь молоді вчені, аспіранти ІФНТУНГ.

Науковці ІФНТУНГ на Міжнародній конференції ISAC – 2019 представили свої напрацювання

Вже традиційно науковці кафедри комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки ІФНТУНГ – завідувач кафедри Панчук В. Г. та доцент Онисько О.

На варті історичних пам'яток Івано-Франківська викладачі та студенти-архітектори ІФНТУНГ

Сьогодні, 3 травня, у палаці Потоцьких – історичному серці Івано-Франківська, надзвичайно людно. Особливо багато молоді, що прийшла сюди з твердим наміром реанімувати – повернути до життя архітектурний шедевр міста, який має всі шанси стати його візитівкою поруч з розкішною ратушею.

Чиї студентські наукові роботи в галузі «Нафтова та газова промисловість» визнані найкращими?

В  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість».