Наука

Наукоефективні заняття кафедри загальної, інженерної геології та гідрогеології у Геологічному музеї

 Сучасна наука нестримно рухається вперед. Для того, щоб випускники ІФНТУНГ встигали за часом і також розвивали свої навички та швидко адаптувались до сучасних методологій, наш університет впроваджує новітні технології.

Українська

Науковець ІФНТУНГ долучився до «Галицьких кмітливців»

27 листопада 2019 року вчений-винахідник, проректор з наукової роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктор технічних наук, професор, Науковець року 2017  Ігор Чудик став гостем Інтелектуального клубу творчих особистостей (ІКТО)

Українська

Як ІФНТУНГ впливатиме на екологічну політику Івано-Франківщини?

Науковці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – перший проректор, проф. Мандрик О. М. та проректор з наукової роботи, проф. Чудик І.

Українська

Студентка ІНГІ доповідала в Монако на престижному науковому нафтогазовому форумі!

Восени в Монако відбувся SIS Global Forum, в якому взяла участь студентка III курсу Інституту нафтогазової інженерії  Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Галушко Наталія (г

Українська

«Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості» : в ІФНТУНГ стартувала інтернет-конференція молодих учених і студентів

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  стартувала ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція  молодих учених і студентів  «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості», яка відбувається за організації Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, 

Українська

Успіх - відповідальність - перспектива

Напрацювання науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу ось уже вкотре здобули високе визнання. Цього разу його засвідчила перемога в конкурсі на  державне замовлення на науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію.

Українська

Удача усміхається сміливим

 

В рамках Міжнародної науково-технічної конференції «Нафтогазова енергетика – 2019» в стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася інформаційна сесія «Горизонт 2020: поради щодо участі в конкурсах 2019 – 2020 рр.», в якій також взяли участь молоді вчені, аспіранти ІФНТУНГ.

Українська