Конференція

Професора ІФНТУНГ обрано Головою Басейнової ради Дністра

Проблема якості води в країні та, зокрема, басейну Дністра, який протікає через 7 областей України, стала предметом обговорення на перших установчих зборах щодо формування Басейнової ради Дністра, які відбулись 15 листопада в Івано-Франківську .

Українська

21-й Міжнародний форум нафтогазової промисловості «НАФТА та ГАЗ 2018»

З 23 по 25 жовтня в Києві триває робота 21-й Міжнародний форум нафтогазової промисловості «НАФТА та ГАЗ 2018». Захід включає в себе міжнародну конференцію і профільну виставку послуг та обладнання для галузі. Організатором конференції виступає Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

Українська

Традиції. Новітність. Майбутнє – головні теми Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура і дизайн»

 Актуальні проблеми  досліджень у галузі архітектури та містобудування, теорії та історії архітектури і реконструкції забудов та сучасного містобудування  стали головною темою Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність.

Українська

Відбулася I Міжнародна науково-практична веб-конференція молодих учених та студентів «Техніка і прогресивні технології у нафтогазовій інженерії – 2018»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 17-19 вересня відбулась Міжнародна науково-практична веб-конференція молодих учених та студентів «Техніка і прогресивні технології у нафтогазовій інженерії – 2018». Захід проведено з ініціативи голови Ради молодих вчених університету, доцента кафедри видобування нафти і газу Міщука Б.М.

Українська

Міжнародна науково-практична конференція Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє

Міжнародна науково-практична конференція 

Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє 

18-20 жовтня 2018 р.

Українська

Міжнародна міждисциплінарна конференція «Текст у медіакультурному просторі» об’єднала «фізиків» і «ліриків»

Сьогодні, 11 травня, в Івано-Франківському національному технічномууніверситеті нафти і газу розпочалась Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Текст у медіакультурному просторі».

Українська

ІІ Міжнародна науково-технічна конференція МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИДОБУТКУ НАФТИ і ГАЗУ PGE – 2018 (Секція В)

26 квітня 2018 року на Кафедрі транспорту і зберігання нафти і газу відбулося засідання секції "Новітні технології, обладнання та матеріали для діагностування та ремонту трубопроводів і крнструкцій" в рамках ІІ Міжнародної науково-технічної конференції МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИДОБУТКУ НАФТИ і ГАЗУ PGE – 2018.

Українська