Конференція

Стартувала Міжнародна конференція "Нафтогазова енергетика 2019"

Спільна діяльність науковців, освітян, підприємців, спрямована на максимальну незалежність від імпорту енергоносіїв, є необхідною умовою для успішного розвитку нашої держави. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, як єдиний ЗВО нафтогазового профілю, уже тривалий час працює над вирішенням цієї проблеми.

Університет працює над інтелектуальним збагаченням гуманітарної науки

17-18 травня в ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» проходила Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми мовознавства,літературознавства та перекладознавства».

Питання екологічної безпеки обговорили науковці з шести країн

Кожна людина сьогодні стоїть перед екологічними викликами, які нерозривно пов’язані з геополітичними, економічними й соціальними. Тому всі структури загалом і кожна людина зокрема мають розуміти свою відповідальність за вирішення екологічних проблем, долучається до екологічної освіти.

Сучасна наука – ключ до завтрашнього енергозабезпечення країни

Міжнародна конференція «Geodrilling ІІІ «Буріння і розкриття пластів -  2019», що відбулась днями в м.Полтаві, зібрала на своїй платформі фахівців нафтогазового сектора економіки з різних куточків світу.

В ІНСТИТУТІ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

Сьогодні, 11 квітня 2019 р., в Івано-Франківському національному технічному університеті  нафти і газу розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Економіко-управлінські аспекти трансформації та інноваційного розвитку галузевих і регіональних суспільних систем в сучасних умовах».

Євстахій Крижанівський: «Разом із суспільством повинна рухатись і освіта»

Міжнародна науково-технічна конференція «Інноваційні технології в освіті», що розпочалась сьогодні в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, зібрала онлайн 200 фахівців, зацікавлених темою дистанційного навчання.

Молодь змінить Україну!

Сьогодні, 5 квітня, студенти Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (Ілона Мандрик, Христина Широка, Микола Петращук) спільно з проректором з науково-педагогічної роботи

Прогресивні технології – сучасні фахівці

5 лютого в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував масштабний науковий форум -  VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивні технології у машинобудуванні», яка триватиме до 8 лютого.