Конференція

Міжнародна науково-практична конференція Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє

Міжнародна науково-практична конференція 

Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє 

18-20 жовтня 2018 р.

Українська

Міжнародна міждисциплінарна конференція «Текст у медіакультурному просторі» об’єднала «фізиків» і «ліриків»

Сьогодні, 11 травня, в Івано-Франківському національному технічномууніверситеті нафти і газу розпочалась Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Текст у медіакультурному просторі».

Українська

ІІ Міжнародна науково-технічна конференція МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИДОБУТКУ НАФТИ і ГАЗУ PGE – 2018 (Секція В)

26 квітня 2018 року на Кафедрі транспорту і зберігання нафти і газу відбулося засідання секції "Новітні технології, обладнання та матеріали для діагностування та ремонту трубопроводів і крнструкцій" в рамках ІІ Міжнародної науково-технічної конференції МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИДОБУТКУ НАФТИ і ГАЗУ PGE – 2018.

Українська

Науково-технічна конференція студентів 2017-2018 н. р. (м. Івано-Франківськ, 2017).

19 квітня 2018 року відбулася ХХХ науково-технічна конференція студентів  2017-2018 н.р., секція трубопровідного транспорту нафти і газу.

Українська

ІКГ’55

2018 рік - 55 років від початку роботи кафедри Інженерної та комп’ютерної графіки.

Українська

Викладачі кафедри обліку і аудиту — учасники IFRS Forum: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ»

Вчора, 12 квітня, у залі засідань Львівської міської ради відбувся регіональний тематичний IFRS Forum Ukraine: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ».

Українська

«Молодь змінить Україну!»

Кращі студенти Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі (Потьомкіна Наталя, Хома Рената, Іваночко Катерина, Танчак Дмитро) 30 березня взяли участь у конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України». Захід присвячений питанню формування нової економічної політики та плеканню п

Українська