Конференція

Студентська науково-технічна конференція

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ!!

В ІЕМ стартувала II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

28 квітня 2020 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочала роботу II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Економіко-управлінські аспекти трансформації та інноваційного розвитку галузевих і регіональних суспільних систем в сучасних умовах».

Об’єднатись та якісно перекладати

Під таким гаслом пройшов 12 грудня в готелі «Надія» Форум перекладачів.

ІФНТУНГ – серед організаторів та учасників SIMTERM 2019

У Міжнародній конференції SIMTERM 2019, яка відбулась наприкінці жовтня  у місті Сокобаня (Сербія), взяли участь представники з 17 країн, серед яких Україну представляв доцент

Як збираються на Прикарпатті вирішувати проблеми техногенних ризиків на Калущині?

Складна техногенно-екологічна ситуація на території Калуського гірничопромислового району  стала предметом обговорення Круглого столу за участі голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля, члена комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористу

4-я Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості» - ІТОТП-2019

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу запрошує Вас прийняти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Інформаційні технології в освіті, техніці, промисловості » яка відбудеться 10-11 жовтня 2019р.

Секції роботи конференції:

 автоматизація та комп’ютерноінтегровані технології;

 інформаційно-вимірювальні технології;

 інформаційні технології в навчальному процесі;

 математичне моделювання та обчислювальні методи;

Викладачі ІФНТУНГ готуватимуть енергоаудиторів для Фонду енергоефективності

Щоб готувати фахівців високого рівня,  доценти кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики Ігор Рибіцький, Андрій Яворський та Віталій Цих з 15 по 25 липня пройшли продуктивне навчання та прослухали курс для тренерів за програмою «Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності».