Конференція

Прогресивні технології – сучасні фахівці

5 лютого в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував масштабний науковий форум -  VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивні технології у машинобудуванні», яка триватиме до 8 лютого.

Охорона праці, екологічна, пожежна та промислова безпека в нафтогазовій галузі України - головні теми галузевого семінару-наради НАК «Нафтогаз України»

Виявленню небезпек та ризиків у діяльності нафтогазових компаній, їх запобіганню та подоланню був присвячений науково-практичний галузевий семінар-нарада «Охорона праці, екологічна, пожежна та промислова безпека в нафтогазовій галузі України», що відбувся  9-10 грудня 2018 року у м.

З 12 по 14 грудня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу проходить ІІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Газогідрати та інші альтернативні джерела газу».

У «Новій Енергії» обговорили шляхи досягнення цілей сталого розвитку Прикарпаття

У Науковому містечку «Нова Енергія» сьогодні, 27 листопада, відбулась конференція «Прикарпаття на шляху досягнення цілей сталого розвитку».

В ІФНТУНГ завершились онлайн-курси для державних службовців

23 листопада в Інституті гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся завершальний етап навчальних занять очної та заочної форм підвищення кваліфікації державних службовців на веб-платформі «Prometheus».

На кафедрі комп’ютеризованого машинобудування відбувся I етап XXXI Всеукраїнської науково- технічної конференції студентів.

22 листопада 2019 року на кафедрі комп’ютеризованого машинобудування відбувся I етап XXXI Всеукраїнської науково- технічної конференції студентів. Запрошено випускника кафедри КМВ  2012 року: Гриніва Ігора Володимировича - ІТ інженера фірми "Рефіт" (Продаж, наладка програмування контролерів та крокових двигунів і комплектуючих).

На варті Гідності: обговорюємо реформи в енергетичному секторі

21 листопада в Україні відзначають п’яту річницю Революції Гідності. По всій країні відбуваються віче, заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні, учасників АТО тощо.

Професора ІФНТУНГ обрано Головою Басейнової ради Дністра

Проблема якості води в країні та, зокрема, басейну Дністра, який протікає через 7 областей України, стала предметом обговорення на перших установчих зборах щодо формування Басейнової ради Дністра, які відбулись 15 листопада в Івано-Франківську .