Оголошення студентам, які поступили у 2020 році

О Г О Л О Ш Е Н Н Я (уточнене 24.11.2020) !

(призовникам, військовозобов’язаним (в/з)

1. Зарахованим  у 2020 р. на денну форму навчання при виклику у військкомат необхідно прибути у вказаний термін з Посвідченням про приписку до призовної дільниці (довідкою дод. 17 до ПКМУ №352) а також попередньо:

1.1 Оформити у військово-мобілізаційному відділі університету (далі – ВМВ) військово-облікові документи і довідку (дод.17) для надання відстрочки від призову на строкову військову службу.

1.2 Отримати у ВМВ довідку (дод.17), яку НЕВІДКЛАДНО (до 1 жовтня 2020р) і щороку! надавати до військкомату (за місцем перебування на в/обліку).

1.3 У разі неможливості прибути до університету (ВМВ) у зв’язку з карантином, оформлення належних військово-облікових документів у ВМВ і довідок (дод.17) буде здійснюватися за скороченою формою на підставі фотокопій документів (в тому числі і Посвідчення про приписку до призовної дільниці та військових квитків), які необхідно переслати на електронну пошту ВМВ. Довідки (дод.17) та Повідомлення для військовозобов’язаних) будуть надсилатися до відповідних військкоматів поштою, за зверненням студента! (взірець у оголошенні від 10.11.2020р. на сайті ВМВ).

2.  Студентам-призовникам,  які прибудуть на навчання з інших міст і ГАРАНТОВАНО! будуть проживати у гуртожитку з реєстрацією, необхідно:

2.1 Попередньо, перед вибуттям на навчання до університету, знятися з реєстрації і військового обліку за місцем реєстрації;

2.2 ОТРИМАТИ (при прибутті до ІФНТУНГ):

1) ордер на поселення (у завідувача гуртожитку);

2) бланк форми «А» для поселення(у паспортиста гурт. №3, вул. Півн.Бульвар,7);

3) довідку (дод.17) у військово-мобілізаційному відділі університету(к.328)

2.3 Надати ці документи до ВМВ для запису у облікові документи та підпису

2.4 ПОДАТИ ці документи разом з Посвідченням про приписку до призовної дільниці до Івано-Франківського МВК (вул. Княгинин,20) для взяття на в/облік;

2.5 Після взяття на військовий облік у Івано-Франківському МВК (штамп у Посвідченні та формі «А») подати їх до паспортиста (гурт. №3) для реєстрації.

* призовникам (в/з), які будуть проживати у місті без реєстрації, зніматися з військового обліку за місцем реєстрації непотрібно, а довідки (дод.17) необхідно подавати до відповідних військкоматів за місцем реєстрації.

3. Переведеним на наступні 2,3,4-й курси (роки) навчання і магістратури (аспірантури) довідки (дод.17) видаються за зверненням. У разі неможливості прибути до університету у зв’язку з карантином необхідно діяти згідно п.1.3

4. Після завершення карантину і початку очних занять, прибуття до ВМВ осіб зарахованих у 2020 р. і тих, які змінили місце реєстрації (в/обліку) о б о в’я з к о в е !

5. Оформлення документів і видача довідок  здійснюється у ВМВ

(каб. 0328, гол.корпус, ІІІ поверх).  згідно з розпорядком роботи ІФНТУНГ

тел. для довідок (0342)723802, e-mail: vmvnungoblik@gmail.com

Необхідно особисто пред’явити:    1) Паспорт з довідкою про реєстрацію (якщо паспорт у вигляді пл. картки); 2) Посвідчення про приписку до приз. дільниці (в/квиток або його замінник). ​​​​​​​