Привітання ректора

 

 Шановні друзі!

   Нами ініційовано виготовлення пластикових студентських (учнівських) квитків державного зразка на технологічній базі університету з єдиною метою: спростити, здешевити та прискорити для студентів, як нашого навчального закладу, так і інших навчальних закладів регіону отримання документів, які посвідчують особу та дають пільги молоді, яка навчається. Складним виявилось так поставити та відпрацювати технологічний процес, підібрати номенклатуру обладнання, витратні матеріали, комплектуючі і т.д., щоб ціна квитка, який повністю відповідає технічним умовам, для кінцевого Замовника і користувача (студента, учня) була не більшою за ту, що пропонують за аналогічну продукцію провідні організації та підприємства України.

     З цим завданням, діючи в рамках Статуту університету, колектив успішно справився. На це пішло майже півроку напруженої роботи наших працівників з навчально-виробничої лабораторії поліграфічних послуг.

     Ціна квитка, виготовленого у нас, складає 66 грн. 00 коп. (в т.ч. ПДВ), вона конкурентноспроможна та доступна студентам та учням. Тепер за квитками не треба їздити до Києва, їх безпосередньо можна замовити, виготовити та отримати у нас в університеті в Івано-Франківську. Цим уже скористались багато навчальних закладів нашої області.

          З повагою та надією на співпрацю,

     Крижанівський Є.І.,
     ректор університету, доктор технічних наук, професор,
     Заслужений діяч науки і техніки України

Українська