Привітання проректора

   Шановні Замовники!

     З листопада 2004 року навчально-виробнича лабораторія поліграфічних послуг функціонує та вже реалізувала більше 15000 студентських та учнівських квитків. Це одне з досягнень університету в році, що минув, який приніс нам стільки тривог, надій, сподівань, а в кінцевому рахунку щирої радості.

     На шляху до мети прийшлося вкладатися в стислі терміни, щоб виконати взяті на себе зобов’язання і довести свою конкурентоспроможність на ринку. Конкурувати з провідними установами та організаціями України за схожим профілем робіт нелегко. У них – досвід, підготовлений персонал, високопродуктивне обладнання. Ми прискіпливо вникали в усі тонкощі технології, інтенсивно стажувалися в передових організаціях, освоювали комп’ютерну техніку, поліграфічне обладнання та програмне забезпечення. Вчилися боротися з технологічним браком та не допускати його взагалі. Одним словом, роботи було зроблено багато.

     Хочу висловити глибоку вдячність відповідальним працівникам Міністерства освіти та науки України, Науково-дослідного інституту прикладних інформаційних технологій, які підтримали нас та допомогли організувати в університеті нове сучасне виробництво.

                    З повагою,
               Козак Ф.В., проректор з навчально-організаційної роботи, професор.

Українська