Список груп

2 КУРС
Група АК-17-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
1 Андрусяк Остап Романович  
2 Бугра Богдан Миколайович  
3 Гавриленко Назарій Іванович  
4 Закальницький Володимир Богданович  
5 Калашнік Богдан Миколайович  
6 Кобрій Володимир Васильович  
7 Кузьмін Максим Вікторович  
8 Луцак Андрій Іванович  
9 Мельников Дмитро Володимирович  
10 Николайчук Олексій Богданович контракт
11 Пиц Ростислав михайлович  
12 Попович Роман Всеволодович  
13 Тимків Тарас Васильович  
14 Трач Богдан Володимирович  
15 Чумаченко Віктор Сергійович  
     
АК-17-2
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Боднарчук Денис Павлович  
2 Данч Артур Володимирович  
3 Димкар Андрій Іванович  
4 Іванчишин Ярослав Васильович  
5 Махамбетов Роман Олександрович  
6 Мункачій Богдан Богданович  
7 Пиндус Назарій Дмитрович  
8 Сібагатов Віталій Рафаельович  
9 Худицька Юлія Ігорівна  
10 Шандрович Тарас Борисович  
11 Тріщ Тарас Іванович контракт
     
Група ІП-17-1
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Богдан Олексій Тарасович  
2 Богович Андрій Ярославович контракт
3 Бойчук Іван Володимирович контракт
4 Борис Денис Миколайович контракт
5 Гайдук Руслан Васильович  
6 Глущенко Юлія Миколаївна контракт
7 Горфиняк Василь Михайлович контракт
8 Гузар Святослав Васильович  
9 Гузік Валентин Степанович  
10 Данилюк Сергій Ярославович  
11 Мартинюк Володимир Васильович  
12 Ошколуп Андрій Васильович контракт
13 Пашковський Володимир Ігорович  
14 Попович Олег Ігорович  
15 Савіцький Арсен Вікторович  
16 Струтинський Богдан Романович  
17 Толочко Дмитро Ігорович  
18 Тріщ Владислав Володимирович  
19 Федишин Роман Русланович  
20 Федорук Едуард Ігорович  контракт
21 Хариш Віталій Іванович контракт
22 Хімчук Валентин Ярославович  
23 Челяк Юлія Михайлівна  
     
Група ІП-17-2
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Витвицький Іван Іванович  
2 Геник Вікторія Олегівна контракт
3 Герасимчук Андрій Сергійович контракт
4 Гринда Олег Володимирович контракт
5 Гринюк Віктор Федорович контракт
6 Запарнюк Богдана Богданівна контракт
7 Зінько Максим Романович контракт
8 Ільчишин Роман Віталійович  
9 Іскра Всеволод Вячеславович  
10 Катамай Ігор-Михайло Богданович  
11 Корнута Юлія Володимирівна  
12 Костів Андрій Андрійович  
13 Луцик Юлія Романівна  
14 Мозиль Ростислав Андрійович контракт
15 Науменко Дмитро Васильович  
16 Припхан Олександр Володимирович  
17 Соботник Едуард Любомирович  
18 Тисленко Христина-Марія Віталіївна контракт
19 Торконяк Володимир Михайлович контракт
20 Шинкарчук Ігор Іванович контракт
21 Яковенчук Олексій Вікторович контракт
22 Якуб`як Ольга Романівна контракт
     
Група ІП-17-3
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Бриндзей Роман Романович контракт
2 Іванишин Василь Володимирович контракт
3 Лазар Денис Володимирович  
4 Мамчук Назарій Юрійович контракт
5 Острижнюк Юрій Анатолійович контракт
6 Плісс Даниїл Андрійович контракт
7 Симанюк Андрій Андрійович контракт
8 Стефунько Назарій Іванович контракт
9 Тичков Олег Вадимович контракт
10 Шеленко Наталія Зеновіївна  
     
Група КІ-17-1
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Братах Тетяна Юріївна  
2 Вінтоняк Олексанрдр Валерійович  
3 Гончар Сергій Михайлович  
4 Гриш Анастасія Ігорівна  
5 Гурей Ростислав Володимирович  
6 Дарміць Андрій Ігорович  
7 Забачинський Олександр Андрійович  
8 Кирилюк Яна Олександрівна  
9 Князевич Степан Іванович  
10 Котик Євген Володимирович  
11 Лашків Мар'ян Ростиславович  
12 Паш Юрій Тарасович  
13 Петрів Петро Володимирович  
14 Пиріг Маріанна Михайлівна  
15 Сакадел Денис Миколайович  
16 Семеряк Петро Михайлович  
17 Тинний Володимир Сергійович  
18 Фесняк Богдан Олегович  
19 Хомин Іван Васильович контракт
20 Черней Олександр Сергійович  
21 Шеленко  Михайло Васильович  
     
Група КІ-17-2
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Андрейченко Павло Ігорович контракт
2 Бирчак Юрій Михайлович контракт
3 Гаргат Василь Русланович контракт
4 Дмитрик Любомир Романович контракт
5 Кікавець Анатолій Михайлович  
6 Комуніцький Андрій Іванович контракт
7 Лазорів Олександр Андрійович контракт
8 Мицак Іван Ігорович контракт
9 Парцей Сергій Миколайович  
10 Савчук Ростислав Сергійович контракт
11 Сондей Олександр Васильович контракт
12 Фрезюк Андрій Ігорович контракт
13 Харук Олег Васильович контракт
     
Група ТР-17-1
спеціальність 172 "Телекомунікації та радіотехніка"
1 Білуник Віктор Михайлович  
2 Кіктєв Євген Євгенович  
3 Коцюбинський Олег Володимирович  
4 Стецюк Святослав Богданович контракт
5 Хибінь Роман Сергійович  
     
Група МТ-17-1
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
1 Возняк Владислав Валерійович  
2 Грушецький Ярослав Михайлович  
3 Іванова Ольга Олександрівна  
4 Росткович Роман Романович  
5 Сокольський Станіслав Михайлович  
6 Уштан Тарас Михайлович  
7 Федьків Олександр Сергійович  
8 Шевчук Євгеній Олегович  
     
3 КУРС
Група АК-16-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
1 Буднік Андрій Ігорович  
2 Вознюк Марина Юріївна  
3 Вольський Владислав Іванович  
4 Грешко Ярослав Васильович контракт
5 Грицьків Андрій Іванович контракт
6 Деленко Роман Володимирович  
7 Денькович Назарій Володимирович  
8 Дідоха Олександр Євгенович  
9 Драган Юрій Анатолійович  
10 Кос Богдан Юрійович  
11 Кочинаш Владислав Олександрович контракт
12 Кучак Махайло Михайлович  
13 Маркович Андрій Романович  
14 П`яста Роман Володимирович  
15 Панчій Андрій Володимирович  
16 Петришак Іван Русланович  
17 Попик Віктор Михайлович  
18 Стефінів Павло Володимирович  
19 Томащук Владислав Миколайович контракт
20 Торб`як Артем Ігорович  
21 Фертіль Іван Іванович  
     
Група АК-16-2
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Ахтемійчук Руслан Васильович  
2 Боберський Максим Володимирович  
3 Васильків Микола Романович  
4 Витрикуш Дем`ян Юрійович  
5 Грицак Андрій Іванович  
6 Гусаровський Василь Русланович  
7 Дяченко Юрій Володимирович  
8 Зварич Василь Васильович  
9 Клебан Денис Анатолійович контракт
10 Кондрук Святослав Мирославович контракт
11 Костинюк Василь Васильович контракт
12 Котовський Микола Павлович  
13 Лесик Сергій Олександрович  
14 Марусєв Денис Олексійович  
15 Мельничук Ігор Іванович  
16 Мінчак Віталій Михайлович  
17 Пастух Валентин Петрович  
18 Семеген Павло Олегович  
19 Фащук Богдан Романович  
20 Хома Богдан Володимирович  
21 Цібій Роман Ігорович  
     
Група ІП-16-1
спеціальність 121  "Інженерія програмного забезпечення"
1 Андрійович Олексій Ярославович контракт
2 Боднарук Дмитро Володимирович контракт
3 Васильців Олег Васильович контракт
4 Гончарик Тарас Вікторович  
5 Джус Ірина Андріївна  
6 Калатурний Антон Валерійович  
7 Кеденко Ігор Віталійович контракт
8 Лесик Вікторія Андріївна  
9 Марусик Михайло Федорович  
10 Місюк Олександр Ігорович  
11 Перейма Ігор Васильович контракт
12 Самборська Марта Богданівна  
13 Шмигельський Ярослав Володимирович  
14 Щурко Роман Орестович контракт
     
Група ІП-16-2
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Веретко Юлія Михайлівна контракт
2 Волочій Ілля Миколайович  
3 Гаврильчук Ігор Іванович  
4 Гудима Василь Іванович  
5 Дубовський Микола Васильович  
6 Кравченко Владислав Сергійович  
7 Куліш Сергій Юрійович  
8 Лукань Олександр Анатолійович  
9 Михайлюк Владислав Тарасович  
10 Новаківський Іван Анатолійович  
11 Петришин Роман Іванович  
12 Романяк Марія Іванівна  
13 Сеньків Олег Володимирович  
14 Табачнюк Мирослав Васильович контракт
15 Тесарівський Андрій Михайлович контракт
16 Федорняк Максим Володимирович  
17 Харевич Руслан Віталійович  
18 Хоміцький Андрій Сергійович  
19 Яремин Олег Володимирович контракт
     
Група КІ-16-1
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Боднарчук Олег Романович  
2 Василенчук Михайло Зеновійович  
3 Городецький Тарас Андрійович контракт
4 Гуйтин Роман Богданович  
5 Кирничний Тарас Ярославович  
6 Кравців Андрій Олександрович контракт
7 Назарук Василь Юрійович контракт
8 Павліш Михайло Васильович контракт
9 Пірус Назарій Васильович контракт
10 Сенич Роман Любомирович  
11 Цибик Тарас Афзалович  
12 Чучвич Володимир Петрович контракт
     
Група КІ-16-2
спеціальність 123  "Комп'ютерна інженерія"
1 Антонів Артем Теофілович контракт
2 Астоган Сергій Сергійович контракт
3 Бандровський Назарій Ігорович  
4 Гаврилець Станіслав Орестович  
5 Григоряк Роман Іванович контракт
6 Грижук Тарас Володимирович контракт
7 Дем`янець Олександр Васильович контракт
8 Доцяк Іван Михайлович контракт
9 Квак Себаст`ян Омелянович  
10 Ковинєв Микола Володимирович  
11 Ластовецький Олег Ігорович  
12 Ленюк Максим Русланович контракт
13 Локатир Анатолій Васильович контракт
14 Мельник Василь Миколайович контракт
15 Мимоход Олег Ігорович  
16 Михайлюк Іляна Вікторівна  
17 Олійник Дмитро Валерійович  
18 Павлишин Олег Іванович  
19 Паращиняк Іванна Миколаївна контракт
20 Піяк Олег Миколайович контракт
21 Рєпін Павло Олексійович контракт
22 Різняк Андрій-Гордій Русланович контракт
23 Сокіл Максим Павлович контракт
24 Ступніцький Володимир Русланович  
25 Холод Юрій Васильович  
26 Чабан Сергій Валерійович  
27 Шевчук Михайло Андрійович  
     
Група ТР-16-1
спеціальність 172  "Телекомунікації та радіотехніка"
1 Барчук Дмитро Володимирович  
2 Дейнега Дмитро Олександрович  
3 Іванишин Ростислав Ігорович контракт
4 Кіндрат Віталій Васильович  
5 Могилін Віталій Богданович  
6 Нагорнюк Євгеній Валерійович  
7 П`яста Володимир Володимирович  
8 Стефанишин Ольга Олександрівна  
9 Чуловський Назар Романович  
10 Яремій Богдан Васильович  
     
Група МТ-16-1
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
спеціальність 152 "Метрологія та вимірювальна техніка"
1 Божак Володимир Васильович  
2 Голуб Володимир Олегович  
3 Ферштей Ярослав Леонович  
     
4 КУРС
Група АКТ-15-1
напрям підготовки 6. 050202"Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"
1 Білоус Микола Володимирович  
2 Герасимчук Денис Ігорович  
3 Гой Богдан Васильович  
4 Данилів Андрій Русланович  
5 Двояк Володимир Васильович  
6 Євчук Ігор Олегович  
7 Івасюта Михайло Володимирович  
8 Коростіль Олег Михайлович  
9 Мельник Андрій Васильович  
10 Писуляк Володимир Андрійович  
11 Поташник Юрій Миколайович  
12 Слободян Богдан Михайлович  
13 Торгунаков Максим Вікторович  
14 Чернега Роман Мирославович  
15 Явірницький Святослав Іванович  
     
Група СІ-15-1
напрям підготовки 6.050201 "Системна інженерія"
1 Базавляк Олександр Іванович  
2 Бобришов Роман Олегович  
3 Войчак Назар Віталійович  контракт
4 Галіпчак Богдан Романович  контракт
5 Гамза Олександра Євгеніївна  контракт
6 Гвоздянчук Назарій Володимирович  
7 Гутей Володимир Володимирович  
8 Доротяк Анастасія Русланівна  
9 Ерстенюк Ярослав Любомирович  
10 Жовнірук Роман Андрійович  
11 Зозук Наталія Ористівна  
12 Купчак Ігор Володимирович  контракт
13 Курташ Роман Богданович  
14 Мах Віталій Володимирович  
15 Михайлишин Віктор Володимирович  
16 Парипа Юрій Богданович контракт
17 Соловей Роман Романович  
18 Стефанюк Назарій Владиславович  
19 Струк Михайло Ігорович  
20 Федорчак Олексій Володимирович  
21 Фурдь Ольга Олександрівна  
22 Чернова Ольга Олександрівна  
23 Чуйко Андрій Євгенович  контракт
24 Яковин Ігор Сергійович  
     
Група ПІ-15-1
напрям підготовки 6.050103 "Програмна інженерія"
1 Воротняк Мар`яна Андріївна  
2 Горсткін Олег Миколайович  
3 Гуцул Віталій Русланович контракт
4 Дмитренок Сергій Олександрович  
5 Дутчак Роман Ігорович контракт
6 Катрич Ірина Василівна  
7 Князюк Владислав Володимирович контракт
8 Коваль Любомир Степанович контракт
9 Кудрик Віктор Іванович контракт
10 Майсак Станіслав Ігорович контракт
11 Мельник Орест Ігорович  
12 Москвин Ігор Ігорович  
13 Онуфреїв Оксана Романівна  
14 Петренко Юрій Володимирович контракт
15 Псюк Владислав Романович контракт
16 Чобанюк Юрій Андрійович контракт
     
Група ПІ-15-2
напрям підготовки 6.050103 "Програмна інженерія"
1 Вовк Юрій Вікторович контракт
2 Войтович Назар Анатолійович  
3 Головчак Владислав Володимирович контракт
4 Демчук Віталій Васильович контракт
5 Ковальчук Денис Ігорович контракт
6 Матвєєв Владислав Володимирович  
7 Назарук Віталій Володимирович контракт
8 Пекарюк Євгеній Романович  
9 Петросаняк Тетяна Петрівна  
10 Пулик Марія Ігорівна  
11 Пуш Михайло Володимирович  
12 Радюшин Роман Олегович контракт
13 Райковський Владислав Юрійович  
14 Савич Юлія Олегівна  
15 Сапарта Ірина Іванівна  
16 Свянтко Іван Васильович контракт
17 Стефюк Павло Віталійович контракт
18 Тимків Вірляна Юріївна  
19 Шаламай Артур Миронович  
20 Шекета Ростислав Зеновійович контракт
21 Шемрай Ярослав Ігорович  
22 Штогрин Артур Мар`янович  
23 Якубів Богдан Володимирович контракт
     
Група КІ-15-1
напрям підготовки 6.050102 "Комп'ютерна інженерія"
1 Бріст Олександр Франкович  
2 Ванчак Віталій Сергійович  
3 Вацеба Богдан Васильович  
4 Витвицький Роман Мирославович  
5 Відзівашець Роман Ігорович  
6 Гавучак Віталій Володимирович  
7 Гультай Василь Васильович  контракт
8 Дякун Максим Романович  
9 Заморський Іван Андрійович  
10 Каваців Нестор Олександрович  
11 Кізім Юрій Володимирович  
12 Кіраль Степан Вікторович  
13 Кіщук Максим Іванович  
14 Костецький Тарас Ярославович  
15 Лябига Василь Ярославович  
16 Микитин Максим Олегович  
17 Окопний Орест Володимирович  
18 Піньонжик Назарій Миколайович  
19 Пустовойтов Владислав Юрійович  
20 Цимбалюк Назар Олегович  
     
Група МВТ-15-1
напрям підготовки 6.051001 "Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології"
1  
Вдов'як Микола Васильович
 
2 Гринюк Василь Васильович  
3 Касюк Орест Миколайович  
4 Кузменюк Святослав Миколайович  
5 Кушнір Андрій Петрович  
6 Мельник Дмитро Іванович  
7 Проць Володимир Ігорович  
8 Челепіс Олександр Богданович  
9 Яцущак Андрій Олегович  
     
Група ПБ-15-1
напрям підготовки 6.051003 "Приладобудування"
1 Адамчук Василь Володимирович  
2 Гладун Петро Володимирович  
3 Дакус Сергій Васильович   
4 Даниляк Роман Володимирович  
5 Завальський Володимир Іванович  
6 Кострець Андрій Володимирович  
7 Лукасевич Степан Андрійович  
8 Попович Антон Іванович  
9 Стрілецький Костянтин Романович  
10 Яцура Іван Іванович  
     
Скорочена форма навчання
Група ІП-17-3К
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Василенко Микола Андрійович  
2  
Вацик Артем Васильович
контракт
3 Витвицький Сергій Віталійович контракт
4 Вінтоняк Богдан Миколайович контракт
5 Вовкович Владислав Ігорович контракт
6 Думка Христина Ігорівна  
7 Дячук Андрій Васильович  
8 Зеленецький Андрій Іванович контракт
9 Іванців Назарій Тарасович контракт
10 Куць Віталій Петрович контракт
11 Лейбюк Михайло Степанович контракт
12 Лелик Володимир Володимирович  
13 Матіїв Віталій Михайлович контракт
14 Михайлюк Тарас Васильович контракт
15 Мігащук Йосип Дмитрович контракт
16 Рибак Сергій Віталійович контракт
17 Савчук Ростислав Володимирович  
18 Сич Володимир Віталійович контракт
19 Табахарнюк Роман Дмитрович  
20 Тимчук Святослав Ігорович контракт
21 Товарніцкий Денис Васильович контракт
     
Група ІП-17-4К
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Басараб Андрій Валерійович контракт
2 Бегеза Юрій Петрович контракт
3 Гринішак Юліан Артурович контракт
4 Котляр Ростислав Тарасович контракт
5 Кузьмич Захар Олегович контракт
6 Лешко Михайло Євгенович контракт
7 Ляхін Віталій Олександрович контракт
8
Монастерецький Василь Ігорович
контракт
9 Паркулаб Ігор Григорович контракт
10 Семенюк Михайло Юрійович контракт
     
Група АКП-17-2К
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
1 Грабарський Андрій Юрійович  
2 Соболь Вадим Вікторович контракт
3 Солудчик Олександр Андрійович контракт
4 Харів Тарас Михайлович  
5 Яніцький Мирон Михайлович  
     
Група АКС-17-2К
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Атаманюк Іван Юрійович контракт
2 Бойко Валерій Васильович  
3 Бугра Тарас Миколайович контракт
4 Будзан Святослав Ярославович контракт
5 Гринишин Петро Степанович контракт
6 Дуб Андрій Іванович контракт
7 Жирун Ігор Ярославович контракт
8 Коваль Валентин Ігорович контракт
9 Пастернак Олексій Ігорович контракт
10 Самойленко Дмитро Володимирович  
11 Смаль Юрій Олександрович контракт
12 Танчин Володимир Олегович контракт
13 Шевченко Максим Дмитрович контракт
14 Шеремета Тарас Михайлович  
15 Шиптур Руслан Михайлович контракт
     
Група КІ-17-2К
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Байдачок Василь Богданович контракт
2 Бойко Любомир Васильович  
3 Воробець Тарас Васильович контракт
4 Глушак Віктор Петрович контракт
5 Дримлюк Роман Миколайович контракт
6 Жолобчук Валентин Антонович контракт
7 Іванюк Андрій Романович  
8 Конарський Андрій Костянтинович контракт
9 Костюк Володимир Михайлович  
10 Костюк Іван Іванович  
11 Лаврів Микола Миколайович контракт
12 Недільчак Ігор Іванович контракт
13 Никорович Дмитро Васильович  
14 Олексин Василь Васильович контракт
15 Паламар Любомир Ігорович  
16 Романів Іван Тарсович  
17 Сідлак Юрій Володимирович  
18 Струтинський Роман Сергійович  
19 Фесюк Ярослав Ігорович  
20 Хомик Володимир Андрійович  контракт
21 Хоміцький Володимир Ігорович контракт
     
Група ТР-17-1К
спеціальність 172 "Телекомунікації та радіотехніка"
1 Дмитрів Богдан Миколайович контракт
2 Качан Олександр Олегович контракт
3 Куявський Мар'ян Станіславович контракт
4 Лазарович Дмитро Ігорович  
5 Лялик Іван Іванович  
6 Собчишин Михайло Андрійович  
7 Турчин Іван Ігорович контракт
8 Шаблєвський Тарас Олександрович контракт
     
Група МТ-17-1К
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
1 Дунець Назар Володимирович контракт
2 Дутчак Володимир Володимирович контракт
3 Коваленко Руслан Володимирович контракт
4 Кожевніков Андрій Юрійович  
5 Кріканов Юрій Юрійович контракт
6 Неміш Тарас Мирославович контракт
7 Палько Андрій Іванович  
8 Піндус Олег Вячеславович  
9 Прокопів Станіслав Сергійович  
10 Скрипник Володимир Васильович контракт
11 Тимошенков Іван Сергійович  
12 Халімовський Леонід Геннадійович  
13 Хоркавий Святослав Тарасович  
14 Шевчук Володимир Богданович  
15 Шліхутка Назарій Зіновійович  
     
Магістри 2-го року навчання
Група АКПм-17-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
1 Бибик Роман Олегович  
2 Відливаний Адрій Васильович контракт
3 Гевак Андрій Іванович  
4 Гладкий Андрій Ігорович контракт
5 Гулин Юрій Степанович  
6 Давидюк Андрій Ігорович  
7 Дидик Микола Ігорович контракт
8 Дідоха Андрій Михайлович  
9 Іграк Максим Сергійович  
10 Кіцул Василь Вікторович  
11 Ковальчук Віталій Віталійович контракт
12 КориткоОлег Андрійович  
13 Лейбюк Роман Васильович контракт
14 Лисівський Віталій Іванович контракт
15 Логін Андрій Любомирович  
16 Метенчук Андрій Богданович контракт
17 Олексин  Роман Володимирович контракт
18 Петрик Володимир Васильович контракт
19 Печар Мар'ян Андрійович  
20 Себедин Степан Васильович контракт
21 Семанишин Роман Іванович контракт
22 Солодкий Артур Володимирович контракт
23 Татарчук Назарій Богданович  
24 Чеканський Ростислав Едуардович  
25 Шеремета Владислав Олегович  
26 Шумський Іван Васильович контракт
     
Група АКСм-17-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Базів Олексій Миколайович  
2 Гедзик Дмитро Ярославович  
3 Дем`янчук Василь  Тарасович контракт
4 Зварич Олександр Володимирович контракт
5 Касько Андрій Романович контракт
6 Качур Ігор Ігорович контракт
7 Кіцкайло Максим Ярославович контракт
8 Колосов Олександр Сергійович  
9 Кріцак Степан Васильович  
10 Кузьо Борис Тарасович контракт
11 Кукло Назарій Володимирович  
12 Мончак Андрій Юрійович контракт
13 Мороїд Анатолій Вікторович  
14 Палій Олег Володимирович контракт
15 Печена Анастасія Сергіївна  контракт
16 Поліник Віталій Іванович контракт
17 Радковський Андрій Ігорович контракт
18 Середюк Володимир Володимирович  
19 Скікун Олександр Орестович  
20 Татарин Тарас Михайлович  
21 Халабура Владислав Юрійович контракт
22 Школьний Роман Миколайович  
23 Юха Станіслав Мирославович  
     
Група ІПм-17-1
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Алієв Ілхам Алі огли контракт
2 Бабала Василь Іванович  
3 Білецький Андрій Юрійович контракт
4 Василечко Ігор Васильович  
5 Данилів Сергій Васильович контракт
6 Дзьон Віта Миколаївна  
7 Духович Дмитро Михайлович  
8 Зорін Валентин Олегович  
9 Колесник Андрій Олексійович  
10 Кравчук Орест Олегович контракт
11 Крижанівський Марко Володимирович  
12 Кудярський Ігор Степанович  
13 Кучмійов Ілля Вячеславович контракт
14 Лаврук Іван Ігорович контракт
15 Лимич Роман Іванович контракт
16 Мелінишин Андрій Володимирович контракт
17 Нестерик Роман Русланович  
18 Паньків Ігор Іванович контракт
19 Турчин Микола Іванович контракт
20 Хамурда Андрій Володимирович  
21 Цап Андрій Михайлович  контракт
22 Цьок Назарій Сергійович контракт
23 Ямнюк Тетяна Іванівна  
     
Група ІПм-17-2
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Владарський Нікіта Андрійович  
2 Войцюк Віталій Любомирович контракт
3 Голодюк Василь Степанович контракт
4 Гриців Тарас Юрійович контракт
5 Креховецький Святослав Іванович контракт
6 Крупа Павло Зіновійович контракт
7 Кузишин Віталій Ігорович контракт
8 Куртинюк Володимир Сергійович контракт
9 Молотов Артем Романович  
10 Німчук Іван Романович контракт
11 Оршуляк Мар'ян Михайлович контракт
12 Паневник Владислав Олександрович  
13 Плакса Олег Володимирович контракт
14 Різничук Роман Ігорович контракт
15 Сакайлюк Ігор Миколайович  
16 Свистун Богдан Іванович контракт
17 Сіроцінський Антоній Анатолійович  
18 Сорокін Віталій Андрійович  
19 Федишин Андрій Григорович  
20 Цап Тарас Степанович контракт
21 Черепаха Ігор Михайлович контракт
22 Чернецький Василь Миколайович контракт
23 Юрків Тарас Ігорович  
     
Група КІм-17-1
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Білий Петро Ігорович контракт
2 Блискун Роман Іванович  
3 Грищук Надія Ігорівна  
4 Добровольський Дмитро Валентинович  
5 Дутчак Остап Віталійович контракт
6 Йонда Іван Михайлович контракт
7 Кропивницький Дмитро Романович  
8 Лашта Богдан Володимирович  
9 Ляхович Ігор Романович контракт
10 Магас Дмитро Михайлович  
11 Мельник Юрій Володимирович  
12 Мельник Віталій Миколайович контракт
13 Мисяковський Іван Романович контракт
14 Петрів Олег Володимирович  
15 Пилип`юк Володимир Михайлович контракт
16 Пронюк Маркіян Ярославович  
17 Ромас Тетяна Сергіївна  
18 Савків Людмила Геннадіївна контракт
19 Сирескіна Ольга Олександрівна  
20 Слободян Владислав Юрійович контракт
21 Яковлєв Іван Всеволодович контракт
     
Група КІм-17-2
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Анікеєв Микола Сергійович  
2 Барнась Володимир Іванович контракт
3 Беник Роман Іванович контракт
4 Вайман Сергій Олегович контракт
5 Грималюк Віталій Романович контракт
6 Калісі Олександр Юрійович контракт
7 Кифор Дмитро Степанович контракт
8 Кондратьєв Віталій Андрійович контракт
9 Крупа Юрій Володимирович  
10 Мотрук Андрій Петрович  
11 Німак Ростислав Ігорович  
     
Група МТТм-17-1
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
спеціалізація "Метрологія та вимірювальна техніка"
1 Бегарук Назар Ярославович контракт
2 Бойко Михайло Васильович контракт
3 Вовк Павло Богданович  
4 Данилюк Петро Любомирович контракт
5 Когут Василь Миколайович контракт
6 Мамалига Олег Володимирович  
7 Незенко Віталій Володимирович контракт
8 Непийвода Марія Іванівна  
9 Пекар Володимир Володимирович контракт
10 Сапа Сергій Русланович  
11 Скляр Ярослав Михайлович  
12 Ткачук Віталій Валерійович  
13 Юрків Назарій Михайлович  
14 Янкович Андрій Анатолійович  
     
Група МТПм-17-1
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
спеціалізація "Метрологія та вимірювальна техніка"
1 Барчук Андрій Михайлович  
2 Воєвода Ольга Романівна  
3 Гладкий Богдан Яремович контракт
4 Гураль Володимир Васильович  
5 Дирбавка Сергій Володимирович контракт
6 Зеленчук Андрій Дмитрович  
7 Ковальчук Дмитро Степанович  
8 Марків Артур Андрійович контракт
9 Молод Іван Васильович  
10 Онойко Юрій Вікторович  
11 Палій Назарій Васильович  
12 Паньків Ігор Романович контракт
13 Свищ Сергій Романович контракт
14 Теліщук Андрій Євгенович контракт
15 Шарабуряк Петро Іванович контракт
16 Ющенко Віталій Віталійович  
     
1 КУРС
Група АКП-18-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
1 Бляхівський Тарас Романович  
2 Бойчук Михайло Мирославович  
3 Вовчук Тарас Васильович  
4 Голинський Владислав Ігорович  
5 Грейда  Назар Миколайович  
6 Захарків Ігор Романович  
7 Любомирецький Роман Андрійович  
8 Маковійчук Олександр Ігорович  
9 Микитин Захар Геннадійович  
10 Павлишин Давид Сергійович  
11 Петрів Роман Михайлович  
12 Пиль Назарій Васильович  
13 Ребега Віталій Андрійович  
14 Стасюк Сергій Володимирович  
15 Федик Богдан Юрійович  
     
АКС-18-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Богданов Владислав Володимирович  
2 Богославець Віталій Андрійович  
3 Боднар Віталій Андрійович  
4 Бучинський Олег Володимирович  
5 Горобець Вікторія-Анна Анатоліївна  
6 Диндин Андрій Юрійович  
7 Захарків Андрій Олегович  
8 Крижанівський Володимир Володимирович  
9 Малявський Петро Васильович  
10 Микитюк Юрій Петрович  
11 Омельчук Сергій Олександрович  
12 Паранюк Володимир Васильович  
13 Прощук Віктор Михайлович  
14 Рабинюк Христина Сергіївна  
15 Романків Володимир Володимирович  
16 Сайко Віталій Андрійович  
17 Стеф'юк Володимир Сергійович  
18 Стронговський Мар'ян Ярославович  
19 Шостак Євгеній Валерійович  
     
Група ІП-18-1
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Бобоха Олексій Олександровичч контракт
2 Бойко Назар Іванович  
3 Вавриш Андрій Володимиррович контракт
4 Васько Христина Андріївна  
5 Вербовий Вадим Віталійович контракт
6 Гошовський Віктор Ігорович контракт
7 Гринів Анастасія Юріївна  
8 Гринів Софія Юріївна  
9 Гулей Юрій Русланович  
10 Дімнич Євген Олексійович контракт
11 Євстратов Олег Юрійович контракт
12 Іванов Віктор Сергійович  
13 Матвієнко Єва Романівна  
14 Підлісний Михайло Володимирович  
15 Ріпей Володимир Миронович контракт
16 Романюк Ігор Юрійович  
17 Семенчук Остап Віталійович контракт
18 Склеповий Роман контракт
19 Стецюк Владислав Ігорович контракт
20 Тотоєв Владислав Аланович  
21 Федорчак Василь Миколайович  
22 Фисун Тетяна Юріївна контракт
23 Церп'як Надія Русланівна контракт
24 Чичул Наталія Вікторівна контракт
25 Шпитко Михайло михайлович  контракт
     
Група ІП-18-2
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Балковий Руслан Ігорович  
2 Берник Микола Юрійович контракт
3 Бобровський Володимир Ігорович  
4 Боднарчук Володимир Геннадійович контракт
5 Бурин Олесь Юрійович  
6 Васкул Іванна Василівна контракт
7 Войтович Олег Віталійович контракт
8 Гальчук Богдан Ярославович  
9 Дідицький Богдан Леонідович контракт
10 Євва Павло Євгенович контракт
11 Зварич Віталій Ярославович контракт
12 Іванишин Михайло Васильович  
13 Козак Лев Сергійович  
14 Луцький Максим Андрійович  
15 Назарук Віталій Володимирович  
16 Пахолюк Андрій Михайлович контракт
17 Проць Дмитро Сергійович  
18 Рапій Олександр Федорович контракт
19 Сисак Андрій Володимирович  
20 Споденюк Андрій Вікторович  
21 Тичинський Владислав Ігорович контракт
22 Хопта Назарій Володимирович контракт
23 Чекін Олександр Іванович контракт
24 Чучук Дана Віталіївна контракт
25 Янків Микола Петрович  
     
Група КІ-18-1
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Алексеєв Олександр Олексійович  
2 Бабій Давид Віталійович  
3 Білінський Володимир Романович  
4 Білусяк Марія Ярославівна  
5 Боднарук Віталій Васильович  
6 Бордун Олександр Дмитрович контракт
7 Буній Соломія Михайлівна  
8 Василишин Іван Володимирович  
9 Гайдейчук Сергій Вікторович  
10 Гнатків Тарас Олегович  
11 Грицуляк Віталій Володимирович контракт
12 Грицюк Михайло Іванович  
13 Гуцуляк Дмитро Дмитрович контракт
14 Капеліст Дмитро Олександрович  
15 Катерина Роман Тарасович  
16 Клим'юк Олег Любомирович  
17 Кропивницький Віталій Романович  
18 Леник Андрій Михайлович контракт
19 Люклян Оксана Петрівна  
20 Марчук Олег Романович  
21 Месеренко Олег Миколайович  
22 Попойлик Дмитро Юрійович  
23 Сергенюк Іван Любомирович  
24 Староста Тарас Орестович  
25 Ткачук Сергій Романович контракт
26 Федорів Тетяна Василівна  
27 Чепіль Олександр Ігорович  
28 Чорнолізський Любомир Андрійович контракт
29 Чуйко Тарас Володимирович  
30 Яворський Андрій Тарасович контракт
     
Група ТР-18-1
спеціальність 172 "Телекомунікації та радіотехніка"
1 Білінський Владислав Ігорович  
2 Герасименко Олег Олександрович  
3 Мороз Руслан Іванович  
4 Перепічка Іван Ярославович  
5 Шевчук Емма Богданівна  
6 Штогрин Ілона Михайлівна  
     
Група ІСТ-18-1
спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології"
1 Гаргара Максим Васильович  
2 Грибінчак Андрій Володимирович  
3 Думанський Богдан Вікторович  
4 Кінаш Володимир Васильович  
5 Кудибін Мирослав Вікторович  
6 Лаврів Максим Романович  
7 Шкабрій Андрій Віталійович  
     
Група МТ-18-1
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
1 Гуран Юрій Андрійович  
2 Гуцуляк Марія Михайлівна  
3 Калганов Ігор Васильович  
4 Качмар Яна Павлівна  
5 Мельник Антон Олександрович  
6 Рапіцький Остап Тарасович  
7 Степуляк Володимир Володимирович  
8 Халус Руслан Петрович  
9 Цендра Галина Ярославівна  
10 Шістка Іван Іванович  
     
Скорочена форма навчання
Група АКС-18-1К
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Бачевський Андрій Андрійович контракт
2 Голімбльовський Степан Ігорович  
3 Дяк Анрій Іванович контракт
4 Запітовський Святослав Ярославович  
5 Іванишин Микола Андрійович  
6 Крижанівський Микола Ігорович  
7 Люклян Віталій Васильович  
8 Микитин Дмитро Євгенович  
9 Муха Андрій Вікторович контракт
10 Обідняк Мар'яна Сергіївна контракт
11 Солодкий Дмитро Олександрович  
12 Тютюнник Віталій Миколайович  
     
Група ІП-18-1К
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Бендус Вадим Євгенович контракт
2 Бойчук Вікторія Володимирівна  
3 Галас Олеся Іванівна  
4 Глушпенко Микола Вікторович контракт
5 Гошій Іван Михайлович контракт
6 Дзеба Василь Володимирович контракт
7 Дійчук Віталій Васильович контракт
8 Драбчук Роман Романович контракт
9 Дудій Юрій Іванович контракт
10 Кабан Василь Іванович контракт
11 Коржук Віталій Михайлович контракт
12 Куравський Павло Андрійович контракт
13 Куць Андрій Петрович контракт
14 Левик Роман Володимирович контракт
15 Малітчук Андрій Дмитрович  
16 Марущак Андрій Ярославович контракт
17 Мельник Денис Федорович контракт
18 Мельник Назарій Михайлович  
19 Олексюк Юрій Вікторович контракт
20 Послушняк Олександр Анатолійович  
21 Роговик Михайло Олександрович контракт
22 Саунін Сергій-Іоанн Михайлович  
23 Сметаняк  Віталій Миколайович  
24 Сокерчук Андрій Миколайович контракт
25 Струтинський Роман Русланович контракт
26 Тарасюк Іван Ярославович контракт
27 Цап Андрій Васильович контракт
28 Чорний Віталій Васильович контракт
29 Якимечко Володимир Ігорович контракт
30 Яцик Назарій Іванович  
     
Група КІ-18-1К
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Андріїв Іван Васильович контракт
2 Батіг Дмитро Васильович  
3 Гавриш Андрій Богданович  
4 Гунька Натан Володимирович контракт
5 Іванків Наталія Василівна  
6 Клюба Богдан Ярославович  
7 Кончаківський Броніслав Володимирович контракт
8 Мельничук Денис Ігорович  
9 Михайлевич Богдан Богданович  
10 Панькович Ярослав Костянтинович  
11 Попойлик Юрій Михайлович контракт
12 Пріяткін Остап Валерійович  
13 Риндич віталій Романович контракт
14 Самочко Олександр Іванович контракт
15 Томчук Остап Євгенович  
16 Туранський Андрій Михайлович контракт
17 Хомин Сергій Віталійович контракт
18 Цируль Максим Андрійович  
19 Штогрин Назар Романович контракт
     
Група ТР-18-1К
спеціальність 172 "Телекомунікації та радіотехніка"
1 Вінтоняк Володимир Ярославович контракт
2 Дорошенко Мар'ян Ярославович  
3 Ільків Андрій Русланович контракт
4 Кріцак Іван Вікторович  
5 Михайлюк Валентин Тарасович  
6 Москвичов Богдан Сергійович  
7 Нестерук Андрій Валерійович контракт
8 Ніселовський Тарас Ігорович  
9 Олійник Юрій Ігорович контракт
10 Шуляр Юрій Борисович  
     
Група ІСТ-18-1К
спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології"
1 Алієв Владислав Олексійович контракт
2 Галух Василь Іванович  
3 Костик Василь Зіновійович  
4 Костик Володимир Ігорович контракт
5 Мельник Богдан Олегович  
6 Пилип'як Владислав Зіновійович  
7 Словак Станіслав Васильович  
8 Шкляр Роман Вікторович  
     
Група МТ-18-1К
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
1 Білецький Микола Васильович  
2 Вусятицький Юрій Любомирович контракт
3 Ґава Руслан Іванович  
4 Зубков Павло Сергійович  
5 Какапич Ігор Вікторович  
6 Кепещук Денис Тарасович  
7 Копаніцький Андрій Євгенович контракт
8 Кукула Назарій Вікторович  
9 Кушнірик Кирило-Олександр Іванович контракт
10 Лесюк Святослав Ярославович  
11 Ліуш Ігор Русланович  
12 Малярчук Роман Іванович  
13 Семчук Михайло Васильович  
14 Солопов Денис Андрійович контракт
15 Шевадуцький Богдан Григорович контракт
     
Магістри 1-го року навчання
Група АКПм-18-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
1 Андрук Мар'яна Сергіївна  
2 Базів Олег Іванович  
3 Баранюк Антон Євгенійович  
4 Белей Богдан Васильович контракт
5 Вовк Тарас Геннадійович контракт
6 Войтович Іван Богданович  
7 Гладиш Юрій Романович контракт
8 Гладкий Руслан Анатолійович контракт
9 Гузьо Ірина Володимирівна  
10 Зварич Дмитро Магамедович  
11 Іванів Олег Андрійович контракт
12 Йонда Тарас Михайлович контракт
13 Кардан Анатолій Сергійович контракт
14 Кіндрат Станіслав Віталійович контракт
15 Кобринов Юрій Олегович  
16 Комусій Володимир Михайлович  
17 Копитчак Олег Миколайович контракт
18 Мицяк Олег Ярославович  
19 Регей Володимир Михайлович  
20 Скиба Віктор Олександрович контракт
21 Тимків Володимир Сергійович  
22 Трачук Любомир Миколайович контракт
23 Федик Андрій Михайлович контракт
24 Федунків Ірина Любомирівна контракт
25 Шовковий Олександр Васильович  
26 Шулепа Петро Степанович контракт
     
Група АКСм-18-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Богак Ярослав Михайлович  
2 Бойчук Мар'ян Ярославович  
3 Голендир Роман Романович  
4 Духович Олег Русланович  
5 Колісник Володимир Богданович  
6 Конопадченко Василь Романович контракт
7 Кулій Владислав Тарасович контракт
8 Мороз Ігор Богданович  
9 Островська Анастасія Андріївна  
10 Пронь Михайло Васильович  
11 Сеньків Володимир Михайлович контракт
12 Середюк Юрій Тарасович контракт
13 Юречко Андрій Володимирович  
     
Група ІПм-18-1
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Бендус Павло Мирославович  
2 Близнюк Олександр Васильович  
3 Боднарук Іван Олександрович контракт
4 Б'ялик Андрій Ігорович  
5 Величко Дарій Ігорович контракт
6 Веліженков Євгеній Русланович  
7 Гавриляк Дмитро Романович  
8 Дарчин Павло Ростиславович  
9 Демчук Любомир Васильович  
10 Депутат Андрій Богданович  
11 Дівнич Ігор Іванович контракт
12 Журава Ілля Володимирович контракт
13 Йосипенко Михайло Васильович контракт
14 Кісільов Олег Вікторович контракт
15 Колінко Владислав Іванович контракт
16 Космірак Ростислав Тарасович  
17 Кравців Костянтин Ігорович  
18 Кузьмич Мирослав Юрійович контракт
19 Навроцький Богдан Миколайович контракт
20 Назарук Максим Юрійович  
21 Овчарук Світлана Русланівна  
22 Пазюк Володимир Васильович контракт
23 Рубашний Микола Михайлович контракт
24 Цюцьмаць Андрій Михайлович контракт
25 Швець Богдан Володимирович  
26 Шологон Олег Анатолійович контракт
27 Якимів Наталія Василівна  
     
Група ІПм-18-2
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Білусяк Андрій Дмитрович контракт
2 Бойчук Андрій Мирославович контракт
3 Вовк Віктор Михайлович контракт
4 Гоголь Андрій Іванович контракт
5 Гринкевич Микола Ярославович контракт
6 Лундяк Василь Васильович контракт
7 Мамчій Олександр Петрович контракт
8 Микитин Андрій Михайлович контракт
9 Мимоход Михайло Ігорович контракт
10 Мучка Олег Сергійович контракт
11 Острижнюк Андрій Васильович контракт
12 Сапіжак Іванна Миколаївна  
13 Слюсар Адрій Едуардович контракт
14 Стецюк Тарас Ярославович контракт
     
Група КІм-18-1
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Андріїв Ігор Віталійович  
2 Базюк Назар Ігорович контракт
3 Бойко Наталія Володимирівна  
4 Ворохіб Ірина Ігорівна  
5 Гоголь Василь Миколайович  
6 Дмитрик Дмитро Васильович  
7 Іванюк Володимир Ігорович  
8 Корчемлюк Олег Володимирович контракт
9 Коцерблюк Володимир Віталійович  
10 Кривулич Андрій Володимирович контракт
11 Кривцун Тарас Володимирович контракт
12 Лазорів Наталія Тарасівна  
13 Луців Андрій Романович  
14 Луцюк Ігор Ігорович  
15 Мельник Роман Васильович  
16 Павлюк Андріана Михайлівна  
17 Петрів Олег Тарасович контракт
18 Печарський Петро Ігорович контракт
19 Савчак Богдан Дмитрович контракт
20 Савчин Віталій Петрович контракт
21 Семенишин Олег Іванович  
22 Семків Роман Юрійович  
23 Сем'янчук Іван Володимирович контракт
24 Ступницький Олесь Володимирович контракт
     
Група МТТм-18-1
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
спеціалізація "Метрологія та вимірювальна техніка"
1 Андруняк Олег Володимирович  
2 Боржун Микола Миколайович  
3 Брецко Ярослав Михайлович  
4 Васер Михайло Володимирович контракт
5 Василик Дмитро Ігорович  
6 Вдовичин Роман Володимирович  
7 Веретко Анна Василівна  
8 Гнатів Анатолій Володимирович  
9 Гринишин Тарас Андрійович  
10 Данилюк Микола Дмитрович  
11 Зеленько Василь Михайлович контракт
12 Картеньов Олексій Олексійович  
13 Кілик Андрій Михайлович  
14 Логаза Владислав Віталійович  
15 Пазюк Олег Степанович  
16 Пристай Іван Васильович контракт
17 Скробач Назарій Євгенійович  
18 Срібняк Степан Васильович  
19 Фафлей Андрій Васильович контракт
20 Чугай Ярослав Романович  
21 Штойка Сергій Васильович  
     
Група МТПм-18-1
спеціальність 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"
спеціалізація "Прилади і системи неруйнівного контролю"
1 Васер Андрій Володимирович  
2 Витвицький Дмитро Володимирович контракт
3 Гаврилюк Назарій Васильович  
4 Галюк Михайло Петрович  
5 Діян Володимир Романович контракт
6 Калашник Назар Сергійович контракт
7 Кричка Ростислав Віталійович контракт
8 Кузів Іван Васильович  
9 Кумгир Дмитро Ігорович контракт
10 Лукаш Ярослав Володимирович  
11 Лях Василь-Данило Михайлович  
12 Пилипчук Василь Васильович  
13 Сеник Андрій Іванович  
14 Сергійчук Олег Юрійович  
15 Теліщак Юрій Богданович  
     
Українська