Санаторій-профілакторій "Бадьорість”

 Студентський санаторій-профілакторій "Бадьорість” засновано у 2000 році і розташований він приміщені гуртожитку № 7 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 30.
Студентський санаторій-профілакторій "Бадьорість” відноситься до лікувально-профілактичного закладу санаторно-курортного типу, основною функцією якого є надання послуг, пов'язаних із санаторно-курортним лікуванням та медичною практикою зміцнення здоров'я студентів університету, профілактика захворювань та формування навиків здорового способу життя. Оздоровлення студентів здійснюється в основному без відриву від навчання та виробничої діяльності, а також в період відпусток та канікул.
Право на отримання путівки до санаторію-профілакторію мають члени нашої профспілки – студенти денної форми навчання, які навчаються як за державним замовленням, так і за контрактом. Таке право не поширюється на іноземних студентів, студентів вечірньої та заочної формі навчання.
Cтудент ІФНТУНГ зазвичай може один раз на календарний рік отримати путівку до санаторію-профілакторію потрібно взяти довідку від лікаря (ф.№070) і  звернутися в студентський профком.
Інформація для бажаючих полікуватися в санаторії-профілакторії "Бадьорість”

 • Кількість місць для оздоровлення  та  лікування  – 50 на один заїзд.
 • Тривалість заїзду 24 календарні дні.
 • Студенти розміщуються по 3-4 в кімнатах блочного типу.  
 • Студентам надаються послуги оздоровлення та лікування і 3-разове повноцінне харчування. (По суботах і неділях харчування не надається)
 • До послуг студентів фізіотерапевтичні і водні процедури. Також вони можуть скористатися послугами діагностичних кабінетів(ЕКГ, УЗД і ін.) і медикаментозним лікуванням 
 • Всі кабінети оснащені  необхідним сучасним устаткуванням. 
 • Путівки для лікування в санаторії-профілакторії надаються студентам – членам профспілки 1 раз на протязі календарного року на підставі медичної довідки ф. № 070, квитанції про доплату та особистої заяви.
 • Оформлення починається в первинній профспілковій організації студентів за 15 днів до початку заїзду в санаторій-профілакторій.
 • Путівки видаються в бухгалтерії ІФНТУНГ за 2 дні до початку заїзду в санаторій-профілакторій на підставі протоколу комісії соціального страхування з ТВП підготовленого бухгалтерією ППОС згідно поданих документів.
 • Для одержання путівки в бухгалтерії потрібно мати з собою паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.
 • З путівкою потрібно знову звернутись до лікуючого лікаря та взяти санаторно-курортну картку, і вже з путівкою та санаторно-курортною карткою оформитись у старшої медсестри в санаторій-профілакторій.

Якщо у Вас є пропозиції, зауваження, скарги щодо роботи санаторію-профілакторію, його персоналу або  неякісного обслуговування в ньому звертайтесь до відповідальних осіб:
– головний лікар санаторію-профілакторію Стародубцева Марта Миколаївна -, робочий телефон: 78-12-48.

Примітка: підставні особи в санаторій-профілакторій не приймаються і самовільно оплачені кошти не повертаються

Українська