Кафедра будівництва та енергоефективних споруд

Адреса

76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, кабінет 4118, 4119 телефон: (0342) 50-76-26, e-mail: budmech@nung.edu.ua

КАФЕДРА БУДІВНИЦТВА

Кафедра готує фахівців галузі знань 19 "Архітектура та будівництво" за спеціальністю 192 "Будівництво та цивільна інженерія". На кафедрі діє аспірантура за такими спеціальностями: 131 – Прикладна механіка та 185 – Нафтогазова інженерія та технології. Перелік основних дисциплін кафедри: опір матеріалів, вступ до будівельної справи, будівельна механіка, будівельне матеріалознавство, основи теорії споруд, механіка руйнування, технологія будівельного виробництва, залізобетонні і кам’яні конструкції, металеві конструкції, конструкції з дерева і пластмас, основи і фундаменти.


НОВИНИ КАФЕДРИ

ВЕСНЯНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ НА ГАЛ-ЕКСПО-2019

Викладачі кафедри провели для студентів навчальні екскурсії на виставці Гал-ЕКСПО-2019, м. Львів. "Весняний Будівельний Форум" - найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та світу, показує будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об'єкта. 


ВІДБУЛИСЬ ЗАХИСТИ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

В інституті архітектури будівництва і енергетики на кафедрі будівництва вперше відбулися захисти магістерських робіт за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія. Екзаменаційна комісія дала високу оцінку щодо якості підготовки магістрів кафедри будівництва.

   


 http://crhukraine.com/career/students_and_graduates