У фокусі уваги - правова безпека в судочинстві

У Любліні, на базі двох університетів - Марії Склодовської-Кюрі та Католицького університету Любельського - Люблінське відділення Польської Академії наук відбулась VIII Міжнародна наукова конференція під назвою «Правова безпека сторін в адміністративному, цивільному та кримінальному судочинстві".

у демократичних країнах у процесі євроінтеграції: Польща - Словаччина - Україна», до участі в якій був запрошений директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук

Під час семи сесій заслухано 32 доповіді науковців з провідних університетів Польщі та Словаччини. Україну представляли тільки двоє науковців. Доповідь «Зміна парадигми міжнародної безпеки в умовах російсько-української війни», з якою віиступив перед колегами Дмитро Іванович, була підготовлена спільно з професором Олександром Радченком.