Професор

ВАСИЛИШИН Ярослав Васильович

Василишин Ярослав Васильович – кандидат технічних наук, професор кафедри.

У 1972 р. закінчив механічний факультет Івано–Франківського інституту нафти і газу (тепер – ІФНТУНГ) за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти» і почав працювати у студентському проектно-конструкторському бюро.

Українська

Петрина Дмитро Юрійович

Освіта 

 

Наукові інтереси та досягнення

 

Членство у організація та нагороди

 

Навчальний процес

 

Навчальна та методична література

 

Контакти

Українська

Вольченко Олександр Іванович

Освіта 

 

Наукові інтереси та досягнення

 

Членство у організація та нагороди

 

Навчальний процес

 

Навчальна та методична література

 

Контакти

Українська

Вольченко Дмитро Олександрович

У 2001 р. закінчив ІФДТУНГ за спеціальністю «Розробка та експлуатація нафтових і газових родовищ» з відзнакою, отримавши диплом магістра.З 2001 р. по 2004 р. продовжував навчання в аспірантурі при університеті, працюючи за сумісництвом на кафедрі. Пройшов шлях від стажиста-дослідника до професора кафедри.

Українська

Тарко Ярослав Богданович

У 1973 році закінчив ІФІНГ, у 1981 р. – аспірантуру, а у 2001 р. – докторантуру (за спеціальністю «Розробка нафтових і газових родовищ». Ярослав Тарко за направленням працював оператором із дослідження свердловин, старшим інженером відділу розробки нафтогазових родовищ та начальником науково-дослідної лабо­раторії у НГВУ «Узеньнефть» (Казахстан). З 1978 р. — в ІФІНГу. Тут пройшов шлях молодшого і старшого наукового співробітни­ка, завідувача сектору СКТБ «Надра», провідного наукового спів­робітника, доцента. З 2006 р. Я. Б.

Українська

Бойко Василь Степанович

, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік УНГА, Заслужений діяч науки і техніки України, Поченсний працівник «Укргазвидобування, Член наукового товариства імені Т. Шевченка, Член Українського термінологічного товариства, Голова Івано-Франківського міського обєднання ВУТ «Просвіта» ім.. Т. Шевченка, Почесний член «Просвіти»

Українська