Доцент

Волинська Олена Степанівна

Волинська Олена Степанівнакандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри архітектури та містобудування Інституту архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, м. Івано-Франківськ; автор понад 70-ти одноосібних наукових праць (у т. ч. 2-а навчальні посібники, 1 – з грифом МОН України, 3 методичні розробки з навчальних дисциплін тощо); учасник 52-х наукових Міжнародних, Всеукраїнських Конгресів та конференцій тощо.

Українська

Федунків Зеновій Богданович

Федунків Зеновій Богданович народився 21 вересня 1963 р. в селі Дем’янові Галицького району Івано-Франківської області Української РСР. Під час проходження строкової служби в армії (1984-1986) брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. У 1990 р. закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту ім. В. Стефаника. Працював коректором, редактором, старшим науковим редактором, заступником завідувача Науково-редакційного відділу при обласному управлінні культури ОДА. З 2006 до 2018 р.

Українська

ЛУКОМСЬКА Галина Володимирівна

ЛУКОМСЬКА Галина Володимирівна
Доцент кафедри  архітектури та містобудування, кандидат архітектури
 

Українська

Журавльов Дмитро Юрійович

Освіта 

 

Наукові інтереси та досягнення

 

Членство у організація та нагороди

 

Навчальний процес

 

Навчальна та методична література

 

Контакти

Українська

Гаврилко Володимир Михайлович

Освіта 

 

Наукові інтереси та досягнення

 

Членство у організація та нагороди

 

Навчальний процес

 

Навчальна та методична література

 

Контакти

Українська

Харун Віктор Романович

Освіта 

Закінчив у 1994 році Харківський авіаційний інститут за спеціальністю "Авіаційні двигуни й енергетичні установки".

2004 року захистив дисертацію на звання кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.12 Машини нафтової та газової промисловості на тему "Обґрунтування раціональних параметрів виконавчих механізмів верстатів-качалок".

У 2005 році отримав звання доцента.

Українська

Гуменюк Володимир Володимирович

Навчався у Львівському фінансовому технікумі за спеціальністю „Фінанси”, отримавши кваліфікацію бухгалтера-фінансиста. Вищу освіту здобув в Інституті економіки та підприємництва (м. Тернопіль), отримавши  кваліфікацію економіста за спеціальністю „Облік і аудит”. Рішенням спеціалізованої вченої ради при Тернопільському національному економічному університеті присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 ‒ гроші, фінанси і кредит (тема дисертації: «Фінансове забезпечення суб’єктів господарювання туристичної галузі»).  

Українська

Габльовська Надія Ярославівна

 Габльовська Надія Ярославівна

Тема дисертації: Вдосконалення методу контролю розвитку мікротріщин у напружено-деформованих металічних конструкціях : дис. ... канд. техн. наук : спец. 05.11.13 "Прилади і методи контролю та визначення складу речовин" : Дата захисту 07.06.07.

-        Контроль зародження та розвитку тріщин у напруженно-деформованих конструкціях.

Всього опубліковано : 28 науково - методичних праць.

Українська

Михайлів Василь Іванович

Михайлів Василь Іванович

-        Оптимізація режимів роботи систем електропостачання і енергозаощаджуючі технології.

Всього опубліковано : 56 науково - методичних праць, з них – 1 авторське свідоцтво.

 

Українська