Засідання студентського клубу "Конкурентні переваги здобувачів дуальної форми здобуття освіти на ринку праці»

03 лютого відбулося чергове засідання Студентського Клубу, організованого в рамках проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Тема засідання - «Конкурентні переваги здобувачів дуальної форми здобуття освіти на ринку праці». Саме цю тему обрали для обговорення учасники попередніх заходів.

Цього разу Студентський клуб зібрав максимальну кількість учасників - більше 100. Під час комфортного дружнього спілкування учасники мали змогу:

Зображення видалено. дізнатися більше про дуальну форму здобуття освіти (ДФЗО) та особливості її реалізації в Україні

Зображення видалено.дізнатися про місце ДФЗО серед інших форм здобуття освіти

Зображення видалено.на прикладі реальних кейсів дізнатися про переваги ДФЗО

Зображення видалено.отримати детальні роз’яснення експертів щодо проблемних питань

Зображення видалено.отримати поради від експертів

Зображення видалено.дізнатися про професіональні бар’єри IT-галузі

Дякуємо експертам Олені Бучинській, експертці УАМ, доцентці Київського національного економічного університету та Ользі Нагорнюк, менеджерці програм партнерства з університетами та керівниці проектів розробки освітніх програм у SoftServe.

• Конкурентні переваги здобувачів дуальної форми здобуття освіти на ринку праці»