Зустріч з представниками компанії «Deloitte»

8 червня 2022 р. відбулася онлайн - зустріч студентів 3-4 курсів Інституту економіки та менеджменту з представниками компанії «Deloitte» Олексієм ЗАНОЗОЮ  – директором відділу аудиту, Телент - менеджером у відділі аудиту та  Ігорем КАДЗЮБІЄМ   - менеджером відділу аудиту. Модератором зустрічі виступила Координатор дуальної освіти університету, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу професорка Ірина ПЕРЕВОЗОВА (Ірина Перевозова).

Глобальна мережа компаній «Deloitte» є одна з найбільших компаній в світі з надання послуг  у сфері консалтингу, аудиту, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування у різних галузях економіки.

Мета заходу: ознайомлення студентів економічних спеціальностей університету з сферою діяльності компанії, створення умов для забезпечення молодих людей менторською підтримкою з питань побудови кар’єри, сприяння партнерству між бізнесом та освітнім сектором , розвиток дуальної форми здобуття освіти в університеті.

• 8 червня 2022р.