ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Вітаємо студентів-екологів та колектив кафедри екології з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища, що традиційно відзначається 5 червня.

Започаткування цього дня відбулося 1972 року у Стокгольмі на 27-й сесії Генеральної асамблеї ООН, на якій були присутні представники 113 держав.

Цей День є одним із способів привернути увагу світової громадськості до екологічних проблем та раціонального використання, відновлення і захисту природних ресурсів від руйнування, забруднення і виснаження.

Сьогодні, коли на території України відбувається війна, питання захисту навколишнього середовища набуває іншого, більш непередбаченого та загрозливого відтінку. Україна – промислова держава, з високою концентрацією промислових об’єктів, особливо на сході країни, де сьогодні відбуваються інтенсивні бойові дії. В умовах війни екологічні загрози набувають не тільки локальних, регіональних та національних масштабів, а й стають більш глобальними, наслідком чого мажуть бути екологічні катастрофи світового масштабу.

Тому ніколи не можна забувати, що Ми прийшли на цю землю, щоб жити, працювати, розвиватися, творити, що кожен із нас і всі ми разом узяті - невід’ємна частинка природи!

Світ навколо нас такий чарівний, таких квітучий і радісний, що ним тільки б захоплюватись та берегти цю чудову і неповторну красу!

Декілька фото на згадку, як студенти та викладачі кафедри екології щорічно відзначали Всесвітній день охорони навколишнього середовища

• Студенти екологи
Додаткова інформація новин: