Університетська спільнота вітає екологів

Щиро вітаємо всіх із Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища!
Це свято привертає увагу світової громадськості до проблем довкілля й підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів.

Особливого значення набуває це свято  в Україні  у цьому році, адже війна руйнує не лише життя, економіку, але й природу та цілі екосистеми в нашій країні. Започатковуючи це свято у 1972 році, Генеральна асамблея ООН спонукала людство сприяти покращенню умов нашого проживанні на планеті Земля. Проте, війна, яку розв’язала росія в Україні, тільки додає екологічних проблем в Європі: чого лише варте окопування російських солдатів у Рудому лісі біля ЧАЕС, обстріли Запорізької АЕС, руйнування ландшафтів, флори та фауни, витік небезпечних речовин внаслідок обстрілів, пожежі та згарища тощо.

Тож у викладачів, науковців та студентів, які працюють і навчаються в ІФНТУНГ в Інституті природничих наук і туризму на кафедрі екології та кафедрі технології захисту навколишнього середовища, роботи точно додасться. Та ми переконані, що їх високий професіоналізм та сумлінна праця, моральна відповідальність перед суспільством і співвітчизниками сприятимуть раціональному природокористуванню, відновленню та сталому розвитку України.

Бажаємо екологічній спільноті ІФНТУНГ, а також усім працівникам природоохоронної галузі здоров’я, миру, добра і невтомно захищати створену та даровану нам Богом унікальну природу задля збереження нашої спільної домівки – планети Земля!