Регіональна зустріч Рад молодих вчених Івано-Франківської області

8 лютого 2022 року о 9.00 на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться регіональна зустріч Рад молодих учених (РМУ) Івано-Франківської області!

Порядок денний:

8:45-9:00 - реєстрація учасників зустрічі
9:00-11:00 - регіональна зустріч Рад молодих вчених Івано-Франківської області
Вітальне слово ректора ІФНТУНГ проф. Євстахія Крижанівського
Вітальне слово заступника директора департаменту - начальника управління освіти і науки департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Ігоря Гаврилюка
Вітальне слово голови Ради молодих вчених МОН України Олесі Ващук
Питання порядку денного:
1. Ініціатива РМУ при МОН щодо створення та засад функціонування Офісу підтримки вченого.
2. Проблеми пов’язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок.
3. Можливості і виклики у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема.
4. Передача зібраних книг молодими вченими Івано-Франківської області до бібліотеки військового шпиталю в м. Коломия в рамках Всеукраїнського проєкту «Книга захиснику».
5. Різне.
11:00 - 12:00 - Екскурсійна програма в межах кампусу (наукове містечко “Нова енергія”, Центр інноваційного розвитку, Геологічний музей ІФНТУНГ).

Трансляція заходу відбудеться на офіційній сторінці РМУ при МОН та сторінці ІФНТУНГ у Facebook.

При виникненні питань щодо формату та порядку проведення прохання звертатись до секретаря РМУ при МОН Андрія Хорольського (тел. +380952404007, khorolskiyaa@ukr.net).