ІФНТУНГ отримав сертифікат відповідності СЕМ вимогам ДСТУ ISO 50001

Кінець року – це не лише підведення та осмислення результатів попередньої роботи, але й потужний рух вперед. Днями, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу отримав сертифікат відповідності системи енергетичного менеджменту вимогам ДСТУ ISO 50001: 2020 «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання».

Сертифікат виданий органом з сертифікації систем управління державного підприємства «Волинський науково-виробничий цент стандартизації, метрології та сертифікації». Термін дії – 3 роки.

Сертифікація системи енергетичного менеджменту здійснена в межах реалізації міжнародного проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (NET4SENERGY), основна мета якого – підвищення рівня енергоефективності провідних університетів зокрема, регіону та країни загалом.

News Images

PHOTO GALLERY