ІФНТУНГ у міжнародному рейтингу Webometrics - 2018 піднявся на одну сходинку

За результатами січневої редакції  2018 року міжнародного рейтингу корпорації Webometrics Ranking of World’s Universities Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу посів 16-ту сходинку серед ВНЗ України та лідирує серед вишів Прикарпаття. Університет піднявся ще на одну сходинку порівняно з минулим роком.

Як ми вже писали, показники відвідуваності сайту та його дизайн не враховуються. Оцінюються виключно змістовна та інформаційна складові сайту навчального закладу. Динаміка росту в такому авторитетному міжнародному рейтингу свідчить про наполегливу роботу ІФНТУНГ з використанням сучасних інформаційних технологій, щоб зробити університет максимально відкритим для громадськості, вітчизняної та міжнародної студентської та наукової спільнот.