Історія ІФНТУНГ в архівних світлинах

Щойно наш Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відзначив свій піввіковий ювілей. З цієї нагоди була видана книга про університет, яка увібрала в себе сторінки його історії, розбудови, здобутків. Це водночас і книга про людей, які  цю саму історію творили та завдяки яким ІФНТУНГ сьогодні знають не лише в Україні, але й в усьому світі.

Проте, формат презентаційного видання не дозволив вмістити старі світлини університету 70-80-х років минулого століття (аудиторії, лабораторії, корпуси), колекцію яких вдалось відшукати в Центральному державному кінофотофоноархіві України імені Г. С. Пшеничного (ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного).

Публікуємо фото університету минулих років. Сьогодні до Вашої уваги старі світлини: як виглядав ІФІНГ десь сорок п’ять років тому, та фільм про те, як студенти зводили його окремі корпуси.