У Центрі педагогічної майстерності ІФНТУНГ урочисто вручили сертифікати про підвищення кваліфікації

5 липня 2018 року в рамках заключного засідання  (2017/2018 н. р.) Центру педагогічної майстерності відбулось вручення сертифікатів про успішне підвищення кваліфікації слухачам – науково-педагогічним працівникам ІФНТУНГ та викладачам коледжу електронних приладів, які упродовж дев’яти місяців працювали за 108-годинною тематичною програмою при ЦПМ. Учасники курсу (31 слухач) удосконалювали свої знання та вміння у царині  педагогічної майстерності, розширювали розуміння ролі особистості викладача, психолого-педагогічних особливостей в  організації та проведення навчального процессу. Велика увага приділялась й науково-методичній роботі викладача, науково-дослідній роботі.

На засіданні були присутні: науковий керівник  ЦПМ – проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, проф. Мандрик О. М., керівники окремих напрямів центру – доктор педагогічний наук, професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти ПНУ ім. В. Стефаника Коваль П. М., доцент кафедри педагогічної та вікової психології ПНУ   ім. В. Стефаника Юрченко З. В.,  методист навчального відділу ІФНТУНГ Антонюк В. М., практичний психолог університету Береза С. О., а також слухачі курсів.

Науковий керівник ЦПМ Мандрик О. М., аналізуючи діяльність центру, високо оцінив роботу лекторів, які працювали над підвищенням фахового рівня та розвитком особистості викладача. Він вручив керівникам окремих напрямів центру – проф. Ковалю П. М. та доц. Юрченко З. В., подяки за їхню роботу у ЦПМ.  Всі керівники центру були одностайні у виступах щодо необхідності постійного саморозвитку науково-педагогічних працівників, що курси – це тільки відправна точка, вказівний вектор для подальшої роботи над собою. Засідання завершилось привітаннями та врученням сертифікатів слухачам курсів.

Було відзначено плідну співпрацю ЦПМ з центром педагогічної майстерності відомої письменниці Ольги Деркачової – доктора педагогічних наук, професора, Лауреата конкурсу «Коронація слова».

Вітаємо викладачів і слухачів з успішним завершенням курсів підвищення кваліфікації 2017/2018 н. р. та бажаємо їм й надалі плідно працювати на освітній ниві!

Довідково. У цьогорічному доробку ЦПМ ІФНТУНГ – ІІІ Всеукраїнські педагогічні читання, які відбулись 1 березня 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки УкраїниНаціональної академії педагогічних наук УкраїниІнституту педагогічної освіти і освіти дорослих та організації Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу і ГНПО «Академія педагогічної майстерності та навчання дорослих імені І. А. Зязюна». Захід був присвячений пам’яті  академіка І. А. Зязюна, якого справедливо вважають одним з небагатьох представників академічної педагогічної еліти, який у своїй науковій діяльності сповідував філософію серця, поєднував педагогічні технології із світоглядними позиціями та багато зробив для оновлення національної педагогічної науки і освіти.

Наш університет став не лише одним з 30 вишів, в яких за ініціативи академіка І. А. Зязюна та за підтримки керівництва у 2006 році було створено Центр педагогічної майстерності, але й  залишився відповідно до даних 2018 року одним з 8 вишів, де цей Центр продовжує плідно працювати. За 12 років у ЦПМ підвищення кваліфікації пройшли 549 викладачів та аспірантів не лише ІФНТУНГ, але й інших вишів. Така прогресивна статистика підтверджує факт, що центр педагогічної майстерності у технічному виші є запорукою успіху та якісної підготовки фахівців.