Урочисті збори колективу університету з нагоди Дня прапора та Дня незалежності

23 серпня в День прапора, з нагоди 26-ої річниці незалежності України в конференц залі університету під звуки Державного Гімну відбулися урочисті збори колективу присвячені цим датам. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор, доктор технічних наук, професор, академік НАН України Крижанівський Є. І. Він тепло поздоровив всіх з цими не буденними святами та відзначив особливий вклад нашого ВНЗ в розбудову незалежності нашої держави, а особливо, в забезпечення її енергетичної незалежності, самодостатності, як фундаментальної основи самого існування України, її процвітання, добробуту її громадян.

Начальник відділу кадрів Квасниця О. А. зачитав наказ від 21.08.2017 р. за №225/4 ”Про відзначення 26-о річниці незалежності України і 50-ти річчя ІФНТУНГ”. Великій групі працівників університету були вручені медалі ”За заслуги перед ІФНТУГ”, ”50 років ІФНТУНГ”, нагрудні знаки ”Ветеран ІФНТУГ”, грамоти університету. Нагороди, під оплески присутніх. вручали ректор Крижанівський Є. І., проректори з науково-педагогічної роботи, професори Дзьоба О. Г. та Мандрик О. М.

Доценти кафедри історії та політології Пуйда Р. Б. в своїй промові окреслив основні віхи творення омріяної поколіннями українців незалежної України, яка століттями виборювала волю та самостійність, покладаючи на вівтар Вітчизни своїх кращих синів та дочок. Ведуча зборів, доцент кафедри історії та політології Концур Н. М., особливо відзначила учасників бойових дій, які зі зброєю в руках на східних рубежах країни, доказували агресору права України, як незалежної держави, на своє особливе, Бого дане місце в історії людської цивілізації. Серед них викладачі та працівники нашого університету: Грабчук Андрій Богданович,  Рибіцький Ігор Володимирович, Куровець Сергій Сергійович,  Щепанський Михайло Іванович, Басараба Юрій Борисович, Буй Василь Володимирович, Агібалов Юрій Володимирович,  Заремблюк Олександр Вікторович, Демедюк Сергій Анатолійович, Савин Віталій Андрійович, Станецький Андрій Ігорович, Монастирський Віктор Петрович, Лісафін Дмитро Володимирович, Мархалевич Віталій Степанович, Хомазюк Олександр Григорович, Ніщук Віктор Вікторович. Окрім викладачів, право на життя нашій країні мужньо виборювали (40) сорок студентів заочної форми навчання нашого університету. На жаль боротьба за свободу не дається без втрат. Так минулого року в боях на сході країни загинули два студенти нашого університету: Роман Зозуля та Андрій Прошак, пам`ятний знак яким на території університету буде  встановлено 20-го вересня в переддень Дня університету, який за традицією відзначається 21 вересня.

Центр культури та дозвілля  університету привітав учасників урочистих зборів святковими пісенними виступами, серед них були художній керівник Центру культури Оксана Савчук з піснею «Не твоя війна», студентка інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі Олеся Заячківська з піснею «Україна», тріо студентів  Осташ Андрій, Скринник Марія та Цьомко Христина з піснею «Україна – це ми».

Боже – Отче Всемогутній,

Захисти коханий край,

Дай нам вийти у майбутнє,

Мужність і сміливість дай,

Хай Собори на руїні ,

Стануть там, де ти прорік

Незалежній Україні –

Слава нині і повік!

Ректорат щиро вітає студентів, їх батьків, професорсько-викладацький склад університету, всіх працівників з Днем незалежності нашої Батьківщини.