Університет розширює співпрацю з виробництвом

21 листопада 2017 року  ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, академік НАН України Євстахій Крижанівський підписав договір про співпрацю між університетом і ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед», яке представляли Генеральний директор Олександр Гьотц та начальник відділу по роботі з персоналом Галина Сисак.

ІФНТУНГ вже віддавна проводить цільову політику, спрямовану на максимальне зближення вищої школи та виробничої сфери. Підписаний Договір передбачає взаємовигідну співпрацю у галузі навчальної, наукової, інноваційної та спортивно-масової діяльності. До компетенції обох партнерів належить організація та проведення навчально-методичних семінарів та круглих столів, профорієнтаційна робота. У рамках співпраці ІФНТУНГ надасть «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед» можливість користуватись своїми лабораторіями, бібліотекою, обладнанням та необхідною документацією.

У Договорі також передбачено можливості  подальшого працевлаштування  випускників ІФНТУНГ на підприємство, що теж належить до пріоритетів університету. Обидві сторони покладають великі надії на взаємовигідну співпрацю. У разі успішної реалізації пунктів договору існує можливість розширення та поглиблення співпраці.

 

News category: 
Українська