Студентів ІФНТУНГ знайомили з культурою Камеруну

У четвер, 17 травня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалось масштабне трьохденне святкування до Дня злуки Камеруну.

В Україні це святкування проходить щороку в іншій області, торік було у Одесі, а цього року ІФНТУНГ отримав честь провести захід у власних стінах. Камерунці з цілої України з'їхались до Івано-Франківська.

У перший день студенти займались спортом - грали у футбол і волейбол із земляками.

На другий святковий день у холі головного корпусу ІФНТУНГ студенти разом із представниками іноземних камерунських асоціацій організували виставку предметів побуту, національного одягу та тканин, з яких цей одяг шиють, прикрас і сувенірів. Також були представлені готові національні страви, продукти для яких привезли з Камеруну. Для гостей заходу камерунці демонстрували національні танці, пропонували їм приміряти традиційне вбрання жителя Камеруну - одяг та хустку.

Для кращого розуміння традицій студенти-організатори розповіли глядачам про різні традиції, пояснили, що зображено на прапорі Камеруну. Після обіду гостям міста провели екскурсію та показали історичні пам'ятки Івано-Франківська.

Останній день студенти з Камеруну провели у спортзалі та на стадіоні граючи у футбол.

Святкування допомогло українським студентам відчути атмосферу Камеруну та краще дізнатись один про одного, потоваришувати з іноземними студентами.

Із організацією заходу камерунцям допомагала заступник завідувача Центру міжнародної освіти Ірина Литвин, хоча, за її словами, майже всю програму студенти організували самі.

 

Українська