Студенти ІФНТУНГ беруть активну участь у міжнародних проектах

Студенти ІФНТУНГ беруть активну участь у міжнародних проектах

 

22-29 серпня студентка першого курсу магістратури Інституту геології та геофізики Дзьоба Уляна взяла участь у міжнародному геофізичному таборі Geoscience Field Camp in Ukraine 2017, що проходив в Києві та Кам’янці-Подільському.

Учасниками були студенти з восьми країн: Хорватії, Польщі, Данії, Румунії, Чехії, Єгипту, Пакистану та України. Організатором табору виступило студентське відділення SEG (Society of exploration geophysicists), яке функціонує на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Основним спонсором програми була міжнародна організація SEG.

Відбір студентів проводився на конкурсній основі, головний критерій – мотиваційний лист. Розмовна мова – англійська.

            В рамках програми студенти відвідали курс лекцій, присвячений застосуванню та використанню різних геофізичних методів. Польові роботи студенти виконували на території міста Кам’янець-Подільський. Окрім навчальних цілей програма передбачала і отримання нової важливої геофізичної інформації з метою її подальшого використання для археологічних цілей.

Участь студентів у таких програмах перш за все сприяє отриманню нових знань, міжкультурному обміну, є позитивним прикладом спільної участі у міжнародних наукових та освітніх проектах, сприяє мотивації студентів та молодих науковців до успішної роботи в галузі геофізики і геоінформатики та особистому розвитку. 

News category: 
Українська