Студенти Інституту економіки та менеджменту розпочали навчання в AGH

Уже п’ятий рік поспіль студенти чотирьох спеціальностей Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу мають можливість навчатися за магістерською програмою у Краківській гірничо-металургійній академії (AGH) Республіка Польща.

Цього року 44 студенти Інституту економіки та менеджменту приїхали до Кракова на навчання, в тому числі 24 студенти першого року та 20 студентів другого року навчання.

В урочистій церемонії з нагоди початку нового навчального року на AGH спільно зі студентами взяли участь проректор ІФНТУНГ, професор Ліліана Гораль і завідувач кафедри менеджменту та адміністрування, професор Алла Полянська.

Студенти мають унікальну можливість безплатно навчатися і отримати дипломи магістра європейського зразка, одночасно навчаючись на стаціонарній формі в Польщі, та отримати дипломи магістра про закінчення ІФНТУНГ за дистанційною програмою навчання. Навчаючись у гірничо-металургійній академії, наші студенти демонструють високий рівень підготовки з дисциплін, про що свідчать їхні рейтинги та результати сесійного контролю.

Українська