Святкування Дня перекладача в ІФНТУНГ

Горда назва “Лінгво-TIME”. Що це? Час займатись лінгвістикою? Бігти на пари з мовознавства? Залазити у відомий всім перекладачам словник? Ні, Лінгво-TIME – назва інтелектуальної гри, проведеної 2 жовтня під час святкування Дня перекладача.

Викладачі кафедри філології та перекладу разом зі студентами факультету технічного перекладу та документознавства створили справжнє свято, вдало поєднавши брейн-ринг з презентацією талантів студентів. У грі взяло участь 2 команди: “Перекладені повністю” та “Victorious secret”. Забігаючи наперед повідомимо, що “Victorious secret” таки виявилась переможною (авт. : з англ. victorious – такий, що перемагає). Обігнавши “Перекладених повністю” на кілька балів, команда здобула перемогу.

Гра була цікавою не лише для безпосередніх учасників брейн-рингу, а й для глядачів, які могли допомагати командам своїми відповідями. Свято тривало менше 2 годин, але натхнення навчатись залишиться ще на довгий час.

 

Студентка групи ПФ-10-1

Тетяна Гнатковська

03.10.2014р.

Ведучі свята (посередині) викладач кафедри філології та перекладу Мар'яна Штогрин та студент спеціальності "Переклад" Богдан Струк разом з виконавцями Гімну перекладачів студенткою спеціальності "Переклад" Ольгою Подолянчук (зліва) та студенткою спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" Марією Стефурин (справа)    Стартувала інтелектуальна гра “Лінгво-TIME”   Завідувач кафедри філології та перекладу, проф. Оксана Когут нагороджує переможців і учасників інтелектуальної гри “Лінгво-TIME”    Студенти ІІІ курсу спеціальності "Переклад"      Саха Шарлан, студентка гр. НСіа-13-1, виконує пісню "Diamonds"   З вітальним словом до студентів-перекладачів звернувся заступник декана факультету технічного перекладу та документознавства, доц. Микола Кісіль   В. о. першого проректора, проф. Мар'ян Галущак нагороджує викладачів кафедри філології та перекладу грамотами за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток спеціальності "Переклад" Грамотою нагороджено викладача кафедри філології та перекладу, доц. Володимира Павлика Грамотою нагороджено викладача кафедри філології та перекладу Мар'яну Штогрин Грамотою нагороджено викладача кафедри філології та перекладу, доц. Мирославу Венгринюк  Грамотою нагороджено викладача кафедри філології та перекладу, доц. Ольгу Янишин  

 

 

 

News category: 
Українська