Поновлення міжнародної сертифікації фахівців бурових підприємств нафтогазового комплексу України за стандартами IWCF триває

2 лютого 2018 року було підписано договір про співпрацю між  Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та компанією «Safe Drilling» (м. Полтава). Угода передбачає надання Тренажерному буровому центру (ТБЦ) дозволу на право використання компактного портативного тренажера-імітатора бурових процесів «DrillSim-20» – обладнання для проведення практично-імітаційних занять з кандидатами на міжнародну сертифікацію за стандартами IWCF. 

Для підписання Угоди до університету прибула делегація полтавських нафтогазових компаній у складі директора компанії  «Safe Drilling» Дзундзи А. А. та головного інженера компанії ТОВ «ФАКТОРІАЛ К»  Третяк В. М., які привезли для передачі ІФНТУНГ портативний ТІ «DrillSim-20». Супровід підписання Угоди здійснювала начальник юридичного департаменту ТОВ «Safe Drilling» Хабарова А.В.

Підписання Угоди відбулось також за участі представників робочої групи університету з підготовки цієї Угоди: провідного юрисконсульта ІФНТУНГ Протаса В. В., головного бухгалтера Стельмащук Н. С. та директора  ТБЦ, доц. Колісника В. І. 

Підписанти – проректор з наукової роботи ІФНТУНГ, проф. Чудик І. І. та директор компанії  «Safe Drilling» Дзундза А. А., вважають, що обладнання сприятиме поширенню передового досвіду з підготовки висококваліфікованих фахівців для нафтогазової галузі, а співпраця буде взаємовигідна у сфері наукових дослідження та їх впровадження у виробництво. Як ми вже повідомляли, нафтогазові підприємства, фахівці яких пройдуть  міжнародну  сертифікацію, зможуть в подальшому презентувати себе, як компанію, що відповідає вимогам міжнародних ринків праці з  надання послуг своїм персоналом для спорудження та ремонту  свердловин і крім цього,   забезпечити вимоги  замовника робіт в питаннях технологічної дисциплін процесу спорудження свердловин та гарантування  безпеки  навколишнього  середовища, здоров'я та майна, що обумовлено компетентністю  сертифікованого персоналу за міжнародними стандартами. 

News category: 
Українська