Подвійний старт з освоєння комп’ютера

13 травня у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте відкриття одразу двох навчальних курсів – з основ програмування для учасників АТО та членів їх сімей, а також – з основ комп’ютерної грамоти для осіб пенсійного віку – власників картки івано-франківця.

Комп’ютерні курси на безкоштовній для учасників основі вже четвертий сезон поспіль успішно працюють в рамках виконання договорів про співпрацю, укладених між Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та ІФНТУНГ, за підтримки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету та управління праці Івано-Франківської міської ради, організації ЦРП «Бізнес-Інкубатор» та кадрового забезпечення кафедри підприємництва та маркетингу ІЕМ університету.

Привітати слухачів прийшли представники міської влади – перший заступник Івано-Франківського міського голови Микола Вітенко та керівництво й викладачі Інституту економіки та менеджменту. У вітальному слові – директор ІЕМ О. Г. Дзьоба, завідувачка ЦРП «Бізнес-Інкубатор» У. Б. Бережницька, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу, проф. І. В Перевозова відзначили високу активність та потребу таких заходів для цих категорій населення, оскільки для одних вони сприяють соціальній адаптації учасників та підвищенню їхніх можливостей при працевлаштуванні, для пенсіонерів – це можливість бути з банківськими рахунками на Ти, що значно полегшує побут, спілкування та відчуття комп’ютерної рівності з молодим поколінням.

Група з основ програмування складає 11 осіб, з основ комп’ютерної грамоти – 20. Вони навчатимуться 2 місяці, після завершення навчання учасники отримають сертифікати встановленого зразка. Та для цього слухачам ще доведеться чимало попрацювати та докласти зусиль. Проте, основне гасло для успішної роботи –  це бажання та дружня атмосфера й взаєморозуміння. Адже автори відповідних курсів для слухачів – Ірина Перевозова та доценти кафедри інженерії програмного забезпечення Микола Яцишин, Роман Храбатин й асистент Любов Саманів, розробили їх таким чином, щоб зробити навчання максимально ефективним і доступним. Крім того, з курсантами будуть працювати досвідчені викладачі кафедри підприємництва та маркетингу(О. ВасиликН. Даляк, Х. Обельницька) та програмного забезпечення.

Про результати завершення курсів інформуватимемо через 2 місяці. Слідкуйте за інформацією, долучайтесь до сторінки ІФНТУНГ на fb!

Довідково. В рамках виконання договорів про співпрацю, укладених між Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, за 2016-2018 рр.,  навчання з курсу «Основ комп’ютерної грамоти» для осіб пенсійного віку – власників картки івано-франківця успішно завершило 104 особи; з курсу «Основи програмування» для учасників АТО – 48 осіб.

Українська