Наш університет – переможець програми Creative Spark

20-21 листопада 2018 року в Тбілісі (Грузія) відбулось перше засідання представників установ, які перемогли в конкурсі проектів Creative Spark від British Council.

Так, у листопаді 2018 року програма Creative Spark підтримала 35 міжнародних партнерських проектів між закладами вищої освіти та неурядовими організаціями чи національними органами в секторі креативних індустрій у партнерстві з ЗВО Великої Британії. Одним із восьми переможців з України став спільний проект Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Університету Ковентрі (Coventry University).

У першій зустрічі переможців програми Creative Spark ІФНТУНГ представляв директор Центру міжнародного співробітництва, доц. Артур Воронич.

Артур Романович ділиться результатами зустрічі з партнерами та своїми враженнями: «Під час зустрічі обговорювались попередні напрацювання та подальші дії щодо впровадження й реалізації спільного проекту. Загалом  він передбачає розробку курсів для студентів, магістрів, аспірантів, а також випускників та молодих підприємців щодо підприємництва у сфері креативної економіки. Окрім того, передбачені безкоштовні он-лайн курси з англійської мови від British Council з підприємництва. Планується і відео-конкурс бізнес-ідей з відповідним фінансуванням й можливістю візиту у Велику Британію. Відзначу, що було приємно працювати з нашим партнером з Університету Ковентрі Dr. Richard Tomlins (Research Associate – International Centre for Transformational Entrepreneurship (ICTE). Надіємось, що співпраця принесе нам плідні результати».

Довідково. Creative Spark - п'ятирічна програма від Британської Ради, яка виділяє гранти до 50 000 євро на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії.

Проекти в рамках програми зможуть реалізовувати університети cпільно із неурядовими організаціями, національними органами в секторі креативних індустрій у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії.

Мета Creative Spark – поширити успішний британський досвід серед країн-учасниць програми через формати партнерств між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark. Фінансування може охоплювати різноманітні тренінги та події з розвитку підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців: від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності.

Українська