Курсанти військової кафедри ІФНТУНГ прийняли Військову присягу

27 серпня 2017 року на кафедрі військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу присягнули на вірність Українському народу студенти ІФНТУНГ, які пройшли навчальні збори та успішно завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. До проходження навчальних зборів були залучені студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти газу, Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Прикарпатського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», Івано-Франківської філії університету «Україна» та громадяни, які раніше здобули вищу освіту з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра та виявили бажання отримати офіцерське звання.  Як ми вже писали, в ІФНТУНГ  кафедру військової підготовки справедливо називають кузнею офіцерських кадрів, адже вона пропонує курсантам якісну освіту, виховує у майбутніх офіцерів патріотизм, високі моральні якості, поняття офіцерської честі. І це вселяє віру, що небо нашої України буде мирним, адже його оберігають славні воїни, яким ми довіряємо найдорожче, найсвітліше – захист нашої Батьківщини!

Прийняття Військової присяги це – надзвичайно важливий крок, адже вона є офіційним документом, що виписує вимоги, які ставлять до воїна і які він має неухильно виконувати в інтересах національної безпеки нашої держави. Церемонія прийняття Присяги відбулась в урочистій обстановці. В урочистостях взяли участь перший проректор університету, професор Козак Ф. В., директори інститутів ІФНТУНГ, керівництво кафедри військової підготовки, представники духовенства, батьки курсантів та запрошені гості. Вітаючи молодих офіцерів зі знаковою подією у їхньому житті, начальник кафедри військової підготовки, полковник Вязніцев Ю. В. закликав їх твердо і непохитно стояти на сторожі свободи і незалежності Української держави.

Рідні та близькі спостерігали за складанням Присяги зі сльозами радості та гордості.

Щиро вітаємо молодих офіцерів і бажаємо їм безхмарного неба над Україною та можливості застосовувати свої знання для мирної розбудови країни!

Фото Сергія Юрцуніва.