Кращі учні "Школи успіху" обирають ІФНТУНГ!

В рамках реалізації освітнього проекту "Школа успіху" Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу сьогодні, 1 листопада, відвідали майже півсотні кращих учнів Калуського району. Основна мета "Школи успіху" – ознайомити учнів випускних класів з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії.

Привітав учнів проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Мандрик О.М., який здійснив короткий екскурс в історію університету. Олег Миколайович детально розповів учням про процес навчання в університеті, можливості, які відкриваються перед студентами ІФНТУНГ. Проректор відзначив, що в наш університет має сучасну матеріально-технічну базу, яка створює комфортні умови для навчання й розвитку студентів та вдосконалюється з кожним роком. За сприяння та підтримки вітчизняних та іноземних компаній в університеті відкрито низку високотехнологічних "лабораторій нових поколінь". Крім того, Олег Миколайович наголосив, що студенти ІФНТУНГ мають можливість навчатися у Краківській гірничо-металургійній академії ім. С. Сташіца (Польща) й отримати диплом магістра європейського взірця, проходять виробничі практики і стажування у навчальних закладах Німеччини, Чехії, Польщі, Угорщини, Канади, Туреччини, Греції та інших країн світу.

Присутні переглянули також короткометражний фільм про університет, який провів їх навчальними корпусами та надсучасними лабораторіями в яких створено всі умови, щоб студенти могли здобувати необхідні знання і бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці. Наш ЗВО вже віддавна реалізує низку проектів, які пов’язують освіту з виробництвом, для забезпечення своїх випускників роботою за фахом. Учні також мали прекрасну нагоду дізнатись актуальну для них інформацію – про умови вступу в заклади вищої освіти України, з якою їх ознайомив відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Юрич А. Р.

Незабутню екскурсію університетом, геологічним музеєм, Науковим містечком "Нова Енергія", Спорткомплексом ім. Гемби А. П. здійснив доц. Пуйда Р. Б. Учні були вражені цікавими фактами та побаченими експонатами, з якими їх ознайомив Роман Богданович.

Зокрема, учениця Гаврилів Богдана, яка навчається в 10 класі та є учасницею "Школи успіху", не стримуючи свої емоції, відзначає: "Результат перебування в ІФНТУНГ перевищує всі очікування. Тут ми дізнались багато корисного для себе, змогли побачити цікаві речі та дізнатись неймовірні факти. З радістю ще повернусь сюди!"